Muzikuojanti karvutė Sofija

MUZIKUOJANTI KARVUTĖ SOFIJA"

Muzikinis spektaklis visai šeimai

Gimė ir užaugo nauja mažųjų klausytojų karta, todėl į Koncertų salės repertuarą grįžta muzikinis spektaklis visai šeimai „Muzikuojanti karvutė Sofija“. Jis buvo sukurtas ir pirmąkart parodytas prieš 7 metus. Spektaklyje pasakojama istorija apie karvutę Sofiją. Be galo muzikali ir beprotiškai mėgstanti dainuoti Sofija džiugindavo savo mažaisiais koncertais draugus ir namiškius. Tačiau labiausiai ji svajojo padainuoti su orkestru.

Kaip sekėsi Sofijai ieškoti orkestro? Kokie nuotykiai ir išbandymai jos laukė dideliame mieste? Kaip su muzika susijęs kūno svoris, ūgis, spalva, ragai ar elegancija? Kokią dainelę atliko karvutė ir jos suburtas „Muzikos draugų“ orkestras?

Nuotaikingam spektakliui muziką parašė Zita Bružaitė. Naująjį pastatymą režisuoja Laima Akstinaitė, jame kursianti ir karvutės Sofijos vaidmenį. Pasirodyme dalyvaus Klaipėdos kamerinis orkestras, papildytas gabiausiais mokiniais iš Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijos ir E. Balsio menų gimnazijos, taip suteikiant jiems galimybę pasisemti orkestrinio grojimo patirties. Spektakliui diriguos Egidijus Miknius.

Kviečiame mažus ir didelius klausytojus susitikti su karvute Sofija ir muzikuoti kartu!

Zita Bružaitė (kompozitorė)
Laima Akstinaitė (režisierė ir aktorė)
Simonas Lunevičius (aktorius)
Angelina Furmaniuk-Savickienė  (scenografija, kostiumai)
Karolina Rybačiauskaitė (lietuviško teksto autorė)
Pagal Geoffroy de Pennart Sophie macht Musik
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Dirigentas Egidijus Miknius


Nuotraukų galerija: