Naujienos

Meno mūzos nepaisant nieko nenutyla: 45-asis „Klaipėdos muzikos pavasaris“ skambės liepą

Ketvirtadienis 21 gegužės 2020 18:53
 
44 pavasarius klausytojus džiuginęs festivalis „Klaipėdos muzikos pavasaris", šiemet visus pasitiks neįprastu laiku – vasarą. Dėl paskelbto karantino Lietuvoje, nusprendėme neatsisakyti festivalio, o jį perkelti į liepos mėnesį. Šiandienos įvykiai, užsivėrusios tarpvalstybinės sienos pakoregavo festivalio dalyvių sudėtis, koncertines programas, bet ne siekį gėrėtis didingu klasikos skambesiu, per šimtmečius nugludintais muzikos šedevrais.
 
Šiųmečiame „Klaipėdos muzikos pavasaryje“, liepos 18-26 d., surengsime net šešis koncertus. Publikai pristatysime beveik visas planuotas, originalias bei intriguojančias programas, muzikos ir šokio premjerą, ypatingą staigmeną mažiesiems. Klausytojų susidomėjimo sulaukusius Latvijos nacionalinės operos solistus ir simfoninį orkestrą Klaipėdoje planuojame pristatyti 2021 metais. O Lietuvos kamerinio orkestro programą su soliste iš egzotiškosios Brazilijos bei dirigentu iš kaimyninės Lenkijos keis Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro programa su vienu žymiausių lietuvių bosų bei jaunosios kartos sopranu.
 
Neabejotinai tenka derintis prie naujų sąlygų ir nuolat būti pasirengusiems netikėtumams. Bet tikime - gyvos muzikos skleidžiama energija stiprins visų mūsų sveikatą!
 
Visi, kurie palaikė meną ir negrąžino bilietų, pirktų į karantino metu atšauktus koncertus, jais galės pasinaudoti festivalyje liepos mėnesį. Kilus klausimams, paskambinkite mums. Rasime sprendimų! Tel. + 370 650 17988.