Naujienos

15-ųjų veiklos metų proga Klaipėdos koncertų salė dovanoja koncertų ciklą „Brass biure“

Ketvirtadienis 12 kovo 2020 09:14
 
Jau seniai žinoma, kad klasikinės muzikos teigiamas poveikis žmogui ypač pastebimas, kai jis jaučiasi pervargęs, įsitempęs. Tačiau tikrai ne kiekvienas randa laiko pasiklausyti klasikinių melodijų. Klaipėdos koncertų salė turi tam sprendimą!
 
Minėdama 15-uosius veiklos metus Koncertų salė muzikos mylėtojams yra paruošusi dovanų – nemokamą koncertų ciklą „Brass biure“. Koncertų metu įvairių įstaigų bei biurų darbuotojai gali pasimėgauti muzikinės pertraukos siurprizu.
 
Brass biure“ - tai nuotaikinga pusvalandžio trukmės muzikinė pertrauka. Ši netikėta intervenсija į kasdieninę rutiną praskaidrina darbuotojų nuotaiką, atpalaiduoja įtampą ir padeda atstatyti kūrybines jėgas! Jų metu nereikia niekur keliauti, koncertas vyksta tiesiog įstaigoje ar įmonėje suderintu tinkamu laiku.
 
Šia muzikine dovana pasirūpins visada meniniams iššūkiams ir muzikinėms avantiūroms pasiruošę Klaipėdos brass kvintetas. Profesionalių muzikų kvintetas gyvuoja nuo 1986 metų. Prieš trejus metus kolektyvo vadovo vairą į savo tvirtas rankas perėmė trimitininkas Sigitas Petrulis. Kvintetas vis džiugina savo klausytojus šiuolaikiškomis programomis, į jas įtraukdamas vokalą, gitarą, mušamuosius instrumentus, elektroninę muziką. Kolektyvas yra aktyvus edukacinių programų ir koncertų visai šeimai iniciatorius ir dalyvis. Kiekvieno pasirodymo metu atlikėjai sugeba sukurti gerą atmosferą, programos kartais „pagardinamos“ žaismingais režisūriniais sprendimais.
 
Norite padovanoti savo darbuotojams puikią pusvalandžio trukmės pertrauką, praleistą su nuotaikinga užsienio ir lietuvių autorių muzika ir kad jie tęstų savo darbus su nauju įkvėpimu? Susisiekite su mumis ir dovana atkeliaus tiesiai į Jūsų biurą.

Kontaktai pasiteirauti:

Kultūrinės veikos vadybininkė (meno kolektyvams) Justina Orlovskytė

tel. + 370 46 393962 , mob. + 370 620 64151 , el. paštas justina@koncertusale.lt