Naujienos

Kviečiame prisijungti prie laukiančio bilieto iniciatyvos

Pirmadienis 24 vasario 2020 15:36

 

Kovo 11-ajai, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai skirtas koncertas – šviesus ir jaunatviškas, telkiantis jautriai ir šiltai iniciatyvai dalintis. Visos jau penktąjį kartą vyksiančio koncerto metu surinktos lėšos pavirs laukiančiais bilietais ir suteiks galimybę 2020 metais jauniesiems Klaipėdos regiono kultūros vartotojams lankytis profesionalaus scenos meno renginiuose.
 
Klaipėdietiška laukiančio bilieto filosofija yra neįtikėtinai paprasta ir kilni. Susimokėdamas už savo bilietą, nupirksi bilietą vaikui ar paaugliui. Tavo apmokėtas bilietas bus atidėtas į šoną ir lauks savojo žiūrovo. Laukiantį bilietą įteiks sąžiningas tarpininkas – teatro ar koncertų salės kasininkas.
 
Dėkodami Jums džiaugiamės, kad nuo projekto pradžios jau išdalinome 2352 bilietus į renginius Klaipėdos koncertų salėje, Klaipėdos dramos teatre, Klaipėdos valstybiniame muzikiniame bei Lėlių teatruose.
 
Skirkite projekto paramai 20 Eur, ir mes padovanosime Jums vieną bilietą į šventinį koncertą. Aukoti galite VšĮ „Klaipėdos šventės“ biure, Turgaus g. 22-8. Informacija tel. 8 698 16053.
Dosniai dalinkimės gerumu!
 
Šių metų šventiniame Kovo 11-osios koncerte talentingi jaunieji atlikėjai kūrinius atliks kartu griežiant Grammy nominantui Kauno miesto simfoniniam orkestrui (vyr. dirigentas Constantine Orbelian (JAV), vadovas Algimantas Treikauskas), kuriam diriguos charizmatiškasis Vytautas Lukočius. Specialiai šiam koncertui jaunieji pianistai paruošė įspūdingą programą - skambės L. van Beethoveno, F. Mendelssohno, W. A. Mozarto, J. S. Bacho, A. Rowley kūriniai. Koncertą užbaigs seserų dvynių Ievos ir Augustės Petkūnaičių, šiuo metu gyvenančių ir studijuojančių Freiburge (Vokietija), dviem fortepijonais kartu su orkestru atliekamas nepaprastai žavus ir jaunatviškas XX a. prancūzų kompozitoriaus Francis Poulenc koncertas.
 
I KONCERTO DALIS
 
A.Rowley Koncertas fortepijonui ir orkestrui „Miniature Concerto“, 1 d. (Jokūbas Žiubrys, fortepijonas)
F. Mendelssohn Koncertas fortepijonui ir orkestrui Nr. 1 G-moll, op. 25, 1 d. (Meda Siliūtė, fortepijonas)
L. van Beethoven Koncertas fortepijonui ir orkestrui Nr. 3 C-moll, 1 d. (Matas Normantas, fortepijonas)
 
Kauno miesto simfoninis orkestras
Vyr. dirigentas Constantine Orbelian (JAV), vadovas Algimantas Treikauskas
Dirigentas Vytautas Lukočius
 
II KONCERTO DALIS
 
J. S. Bach Koncertas fortepijonui ir orkestrui D-dur BWV 1054, 1 d. (Martyna Valeikaitė, fortepijonas)
W. A. Mozart Koncertas fortepijonui ir orkestrui Nr. 12 A-moll, 1 d. (Pijus Pirogovas, fortepijonas)
F. Poulenc Koncertas dviem fortepijonams ir orkestrui D-moll (Ieva Petkūnaitė, Augustė Petkūnaitė, fortepijonai)
 
Kauno miesto simfoninis orkestras
Vyr. dirigentas Constantine Orbelian (JAV), vadovas Algimantas Treikauskas
Dirigentas Vytautas Lukočius