Naujienos

PAPILDOMAS KONCERTAS „Dėlionė orkestrui VI: muzikos išprovokuoti ir nublokšti"

Trečiadienis 08 sausio 2020 11:22
 
Paskelbus žinią, kad „Dėlionė orkestrui VI: muzikos išprovokuoti ir nublokšti" bus kartojama vasario 1-ąją, visi bilietai buvo akimirksniu išparduoti. Reaguodami į neįtikėtiną klausytojų susidomėjimą renginiu, skelbiame papildomą „Dėlionė orkestrui VI: muzikos išprovokuoti ir nublokšti" koncertą. Bilietus galite įsigyti jau dabar.
 
Vasario 1-ąją Klaipėdos kamerinis orkestras vedamas meno vadovo Mindaugo B a č k a u s vėl intriguos meniniais principais – „iškonstruos“ ir vėl atgal „sukonstruos“ orkestrą, kai orkestro atlikėjai, „nublokšti“ į nemuzikines erdves, gros solo ar susibūrę į ansamblius, kurs netikėtus įvairių muzikos stilių bei teatro instaliacinius performansus.

„Galiu atskleisti tik tiek, kad kai kurios iš jų nėra koncertinės erdvės ir jose niekada nevyksta koncertai. Klausytojai ten taip pat nėra buvę. O juk visada įdomiausia patirti tai, ko nesitiki...“ – intriguoja Klaipėdos kamerinio orkestro meno vadovas M. Bačkus.

Dėlionės žavesys, pasak meno vadovo, yra tai, kad iš mažų, labai skirtingų dalių gimsta kolektyvas. Orkestre tos dalelės yra kiekvienas atlikėjas, kurioms bendraujant ir kuriant kartu gimsta muzika. Iš mažų dalių bus surinkta orkestro dėlionė, kurioje vyraus skirtingi muzikos stiliai, daug spalvų ir netikėtų siurprizų. Kiekvienas orkestro narys turės savo erdvę ir laiką atsiskleisti. O klausytojai – galimybę atsidurti vos už kelių žingsnių nuo kiekvieno atlikėjo ir iš arti pajusti atliekamos muzikos galią.
Klaipėdos kamerinis orkestras klausytojus stebins meistriškumu, energija, polėkiu ir netikėtais eksperimentais riboto klausytojų skaičiaus muzikos ir teatro provokacijoje.
  • Performanse gali dalyvauti 100 klausytojų.
  • Užsižymėkite šį įvykį Facebook 
  • Iš ankstinė vietų rezervacija vykdoma ir tel. + 370 650 17988
  • Pirkti bilietą http://bit.ly/35rJ8be