Naujienos

Publikos pageidavimu! „Žaismingos muzikos orkestras seka pasaką" ir vėl sugrįžta!

Trečiadienis 06 lapkričio 2019 10:21
Ypatingo publikos susižavėjimo sulaukęs projektas ir vėl sugrįžta į Klaipėdos koncertų salės sceną. Tam, kad nenutiktų kaip šįkart – visi bilietai akimirksniu buvo išparduoti, registruokitės jau šiandien. Ir mes Jums pranešime visas karščiausias naujienas: apie bilietavimo pradžią ar SOS momentą, jog bilietus baigiame išparduoti.

Visi puikiai žinome lietuvių liaudies pasaką „Katinėlis ir gaidelis“. Jos istorija moko nebūti patikliems, nepasiduoti įkalbinėjimams, vertina draugystę ir skatina išradingumą. Kaip katinėliui pavyksta iš lapės namų išvaduoti gaidelį? Jis groja smuiku ir taip išvilioja lapę! Muzika padeda išgelbėti gaidelį! Smagų muzikinio šešėlių teatro spektaklį seka Klaipėdos kamerinio orkestro atlikėjai, ne tik grieždami savo instrumentais, bet ir persikūnydami į vaidmenis ar valdydami lėles. Jas sukūrė spektaklio režisierė ir dailininkė Gintarė Radvilavičiūtė, o muziką parašė kompozitorius Teisutis Makačinas.

„Žaismingos muzikos orkestras seka pasaką"
Kovo 13 d. 12.00 ir 18.30 val.
Koncertas visai šeimai /5-12 metų vaikams ir jų tėveliams/
Klaipėdos kamerinis orkestras 
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Gintare Radvilaviciute (režisierė ir dailininkė)
Programa: muzikinis šešėlių teatro spektaklis pagal lietuvių liaudies pasaką „Katinėlis ir gaidelis“ ir Teisučio Makačino kūrinius.

Užsirezervuoti bilietus galite tel. +370 650 17988.