Naujienos

Susižavėjimo šūksniais palydėta „6-oji dėlionė orkestrui: muzikos išprovokuoti ir nublokšti“ SUGRĮŽTA!

Antradienis 05 lapkričio 2019 15:46


Sausakimšomis Koncertų salės erdvėmis bei susižavėjimo šūksniais palydėta „6-oji dėlionė orkestrui: muzikos išprovokuoti ir nublokšti“ vėl sugrįžta!
Nenorime pasitaupyti ir pasilikti šią žinią nepaskelbtą – juk sulaukėme nesuskaičiuojamo skambučių ir žinučių srauto klausiančių, kada vėl galėsite išvysti 6-ąją dėlionę.

Vasario 1-ąją Klaipėdos kamerinis orkestras vedamas meno vadovo Mindaugo B a č k a u s vėl intriguos meniniais principais – „iškonstruos“ ir vėl atgal „sukonstruos“ orkestrą, kai orkestro atlikėjai, „nublokšti“ į nemuzikines erdves, gros solo ar susibūrę į ansamblius, kurs netikėtus įvairių muzikos stilių bei teatro instaliacinius performansus.

„Galiu atskleisti tik tiek, kad kai kurios iš jų nėra koncertinės erdvės ir jose niekada nevyksta koncertai. Klausytojai ten taip pat nėra buvę. O juk visada įdomiausia patirti tai, ko nesitiki...“ – intriguoja Klaipėdos kamerinio orkestro meno vadovas Mindaugas Bačkus.

Dėlionės žavesys, pasak meno vadovo, yra tai, kad iš mažų, labai skirtingų dalių gimsta kolektyvas. Orkestre tos dalelės yra kiekvienas atlikėjas, kurioms bendraujant ir kuriant kartu gimsta muzika. Iš mažų dalių bus surinkta orkestro dėlionė, kurioje vyraus skirtingi muzikos stiliai, daug spalvų ir netikėtų siurprizų. Kiekvienas orkestro narys turės savo erdvę ir laiką atsiskleisti. O klausytojai – galimybę atsidurti vos už kelių žingsnių nuo kiekvieno atlikėjo ir iš arti pajusti atliekamos muzikos galią.

  • Vasario 1 dieną, šeštadienį, 19:00 – „Dėlionė orkestrui VI“.

Klaipėdos kamerinis orkestras klausytojus stebins meistriškumu, energija, polėkiu ir netikėtais eksperimentais riboto klausytojų skaičiaus muzikos ir teatro provokacijoje.

  • Performanse gali dalyvauti 100 klausytojų.
  • Sekite naujienas, netrukus paskelbsime bilietavimo pradžią.
  • Užsižymėkite šį įvykį Facebook ir mes Jums priminsime ar informuosime apie visas karščiausias naujienas.
  • Iš ankstinė vietų rezervacija vykdoma ir t. + 370 650 17988