Kontaktai

KLAIPĖDOS MIESTO SAVIVALDYBĖS KONCERTINĖ ĮSTAIGA
KLAIPĖDOS KONCERTŲ SALĖ
 
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Šaulių g. 36, LT–92231 Klaipėda
Įstaigos kodas 300101372
Sąsk. LT 167300010089410197
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
tel. (8 46) 410 559
faks. (8 46) 210 270
info@koncertusale.lt
www.koncertusale.lt

Bilietų kasos tel. (8 46) 410 566
Budintis salės administratorius (visą parą) (8 46) 393963

Administracijos darbo laikas:
Pirmadienis–ketvirtadienis 8.30–17.30 val.
Pietų pertrauka 12.15–13.00 val.
Penktadienis 8.30–16.15 val.
 
Administracija

Danutė Žičkuvienė
Direktorė
tel. + 370 46 393964
mob. + 370 615 61181
danute@koncertusale.lt
Funkcijos

Loreta Narvilaitė
Pavaduotoja kultūrinei veiklai
tel. + 370 46 219743
mob. + 370 615 64013
loreta@koncertusale.lt
Funkcijos

Vitalija Augienė
Finansų ir turto valdymo vadovė
tel. + 370 46 219671
vitalija@koncertusale.lt
Funkcijos

Algirdas Kalinauskas
Pavaduotojas ūkio reikalams
tel. + 370 46 257517
algirdas@koncertusale.lt
Funkcijos

Aušra Rotar
Vyriausia administratorė
tel. + 370 46 410561
mob. + 370 602 81529
ausra@koncertusale.lt
Funkcijos

Gidonė Vaitkuvienė
Rinkodaros vadovė
tel. + 370 46 393960
mob. + 370 650 17988
gidone@koncertusale.lt
Funkcijos

Rima Šimonienė
Kultūrinės veiklos vadybininkė (reklamai)
Turto valdymo specialistė (inventoriui)
tel. + 370 46 393961
rima@koncertusale.lt
Funkcijos

Eglė Macijauskienė
Vykdomoji administratorė
tel. + 370 46 410559
faks. +370 46 210270
nata@koncertusale.lt
Funkcijos

Justina Orlovskytė
Kultūrinės veikos vadybininkė (repertuarui)
tel. + 370 46 411989
mob. + 370 656 36044
justina@koncertusale.lt
Funkcijos

Greta Statkutė
Kultūrinės veiklos vadybininkė (meno kolektyvams)
tel. + 370 46 393962
mob. + 370 620 64151
greta@koncertusale.lt
Funkcijos

 

Kolektyvų vadovai

Mindaugas Bačkus
Kamerinio orkestro meno vadovas
tel. + 370 46 393967
orkestras@koncertusale.lt
Funkcijos

Alfonsas Vildžiūnas
Choro „Aukuras“ meno vadovas
tel. + 370 46 393965
alfa@koncertusale.lt
Funkcijos

Sigitas Petrulis
Brass kvinteto meno vadovas
brass@koncertusale.lt
Funkcijos

 

 


Karilionininkai

Kęstutis Kačinskas
Karilionininkas

Stanislovas Žilevičius
Karilionininkas