Events and tours

tau-tevynes-dangus-08-14_1591777078-38f9baad05cd69f82d1cbf72681a7468.png August 14 1 h 10 min 10 Eur

Homeland’s Sky is For You

Start of the Event: 7.30 pm 
Place of the event: the Park Stage of the Klaipėda Concert Hall
Klaipėda Choir “Aukuras”
Artistic Director and Conductor Alfonsas Vildžiūnas
Soloist Stein Skjervold (baritone, Norway / Lithuania)
With the participation of Edita Ambrozaitienė (piano)
Programme: Edvard Grieg, Juozas Gruodis, Robertas Varnas, Gediminas Purlys, Vladimiras Konstantinovas, Zigmas Virkšas, Remigijus Šileika
klaipedos-kamerinis-orkestras_1591001787-a19b2d270f54561c7a93f5ce50558be2.jpg Nemokamai August 15 1 val.

Sedos bažnyčios 250 metų jubiliejui

Renginio laikas: 20.00 val. 
Renginio vieta: Sedos Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų bažnyčia (Varduvos gatvė 1, Seda, Mažeikių rajonas)
Sedos bažnyčios 250 metų jubiliejui
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Kauno vokalinis ansamblis „Acusto
Meno vadovas Kęstutis Jakeliūnas
Solistės: Aušra Krikščiūnaitė (sopranas), Nora Petročenko (mecosopranas)
Programa: Algirdas Martinaitis oratorija „Gailestingumo altorius“

 


vario-tiltai-iii-08-16_1595402129-035daceb27deda3c40ab6eaa12f320c3.png August 16 1 h 10 min 10 Eur

Bridges of Brass 3

Start of the Event: 7.30 pm 
Place of the event: the Park Stage of the Klaipėda Concert Hall
Klaipėda Brass Quintet: Sigitas Petrulis (Artistic Director, trumpet), Jonas Katauskas (trumpet), Mindaugas Paškauskas (horn), Arvydas Stakvilevičius (trombone), Vidmantas Liasis (tuba)
Soloist Jonas Šilinskas (trumpet, Lithuania–Finland)
Programme: Georg Friedrich Händel, Jean-Baptiste Arban, Ástor Piazzolla, Enrique Crespo, Jukka Viitasaari, Leonard Bernstein

ciurlionis_1591009312-ea1cd1f995dfff6afd3cfcc9c6349535.jpg August 21 1 val.

VIII tarptautinio M. K. Čiurlionio festivalio atidarymo koncertas

Renginio laikas: 20.00 val. 
Renginio vieta: Palangos grafų Tiškevičių rūmų terasa (Vytauto gatvė 17, Palanga)
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus


pm_afisa_500x700_tuscios-valandos-1aa_1596781073-80eb40cd3063414c5a679d2a33a6a58e.png September 17 1 h. 14 Eur

The Empty Hours

Start of the Event: 6.30 pm 
Place of the event: Klaipėda Concert Hall
Text and Music by Ricardo Llorca
Director Loreta Vaskova
Costume Designer Žaneta Černė
Video Designer Rimas Sakalauskas
Klaipėda Chamber Orchestra
Artistic Director Mindaugas Bačkus
Jauna Muzika Choir
Artistic Director Vaclovas Augustinas
Soloist Agnė Stančikaitė (soprano)
Actress Gailė Butvilaitė
Gaivilė Simaitytė (piano)
Conductor Alexis Soriano (Spain)
 
the-empty-hours-09-17_1594907658-4e1ccfcb1999a45bc2b5268f7828f851.png September 20 1 val.

Opera-monodrama „Tuščios valandos“

Renginio laikas: 18.00 val. 
Renginio vieta: Šv. Kotrynos bažnyčia (Vilniaus g. 30, Vilnius)
Kompozitorius Ricardo Llorca
Režisierė Loreta Vaskova
Kostiumų dailininkė Žaneta Černė
Vaizdo projekcijų autorius Rimas Sakalauskas
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Choras Jauna muzika
Meno vadovas Vaclovas Augustinas
Solistė Agnė Stančikaitė (sopranas)
Aktorė Gailė Butvilaitė
Gaivilė Simaitytė (fortepijonas)
Dirigentas Alexis Soriano (Ispanija)
prarasto-grozio-beieskant-09-23_1595507346-1addb0c9ae8120ca24f8aefb1b163d36.png September 23 1 h. 10 Eur

In Search of Lost Beauty

Start of the Event: 6.30 pm 
Place of the event: Klaipėda Concert Hall
FortVio Piano Trio: Indrė Baikštytė (piano), Ingrida Rupaitė-Petrikienė (violin), Povilas Jacunskas (cello)
Žibuoklė Martinaitytė (video design)
Programme: Žibuoklė Martinaitytė In Search of Lost Beauty


elektrine-poema-09-25_1595507628-a50274ebd651c0e70af08f7465b4d12a.png September 25 1 h 50 min 14 Eur

Electric Poem

Start of the Event: 6.30 pm 
Place of the event: Klaipėda Concert Hall
Lithuanian State Symphony Orchestra
Artistic Director and Chief Conductor Gintaras Rinkevičius
Soloist Lauryna Bendžiūnaitė (soprano)
Programme: Benjamin Britten, Witold Lutosławski, Arvo Pärt, Vytautas Bacevičius, Bronius Kutavičius
amzinas-laikas-09-26_1595507900-45790b2b29d1f9ff987bbf8883409558.png September 26 1 h 50 min 10 Eur

Everlasting Time

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Klaipėdos choras „Aukuras
Meno vadovas ir dirigentas Alfonsas Vildžiūnas
Kamerinis choras „Aidija
Meno vadovas ir dirigentas Romualdas Gražinis
Daiva Stulgytė
 (piano), Beata Ignatavičiūtė (soprano), Konradas Levickis (violin)
Programa: Thomas Jennefelt, Pėteris Plakidis, Pēteris Vasks, Arvo Pärt, Andrzej Koszewski, Pavel Lukaszewski, Ieva Parnarauskaitė, Algirdas Martinaitis ir kt.
ar-tai-buvo-drugelis-09-30_1595508001-d32f0cd451139500200cbde9f5c9497a.png September 30 1 h 50 min 10 Eur

Was There a Butterfly?

Start of the Event: 6.30 pm 
Place of the event: Klaipėda Concert Hall
Klaipėda Chamber Orchestra
Artistic Director and Soloist Mindaugas Bačkus(cello)
Conductor Matthias Kuhn (Switzerland)
Programme: Frank Martin, Iannis Xenakis, Ramūnas Motiekaitis (world premiere), Onutė Narbutaitė
sofija-muzikuoja-premjera-10-24_1591007321-0c9d50cc252e4597802a009e1b21b702.png October 4 50 min.

Muzikuojanti karvutė Sofija

Renginio laikas: 12.00 val. 
Renginio vieta: Lietuvos nacionalinė filharmonija (Aušros Vartų g. 5, Vilnius) 
Muzikinis spektaklis visai šeimai
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Dirigentas Egidijus Miknius
Kompozitorė Zita Bružaitė
Laima Akstinaitė (režisierė ir aktorė)
Simonas Lunevičius (aktorius)
Angelina Furmaniuk-Savickienė  (scenografija, kostiumai)
Lietuviško teksto autorė Karolina Rybačiauskaitė
Pagal Geoffroy de Pennart Sophie macht Musik

ritmo-zaidimai-iii-06-06_1595508096-144c8c1fc6d532b93453384927a16a1f.png October 6 45 min. 6 Eur

Rhythm Games 3

Start of the Event: 12 pm 
Place of the event: the Ground Floor Foyer
Educational programme for kids (aged 5 to 12 years old) and their parents
Rugilė Latvėnaitė, Simonas Lunevičius (actors)
Ingrida Spalinskaitė-Kurienė (percussion)
Programme: rhythm games using body percussion, works for percussion instruments by contemporary composers
ritmo-zaidimai-iii-06-06_1595508136-0f45fce705b205f0d5f4f3a9e4a4df51.png October 6 45 min. 6 Eur

Rhythm Games 3

Start of the Event: 6.30 pm 
Place of the event: the Ground Floor Foyer
Educational programme for kids (aged 5 to 12 years old) and their parents
Rugilė Latvėnaitė, Simonas Lunevičius (actors)
Ingrida Spalinskaitė-Kurienė (percussion)
Programme: rhythm games using body percussion, works for percussion instruments by contemporary composers
vortex-temporum-10-07_1595508277-515a76a9260fc58ec160cc90475e808d.png October 7 1 h 50 min 10 Eur

Vortex Temporum

Start of the Event: 6.30 pm 
Place of the event: Klaipėda Concert Hall
Synaesthesis Contemporary Music Ensemble:
Vytenis Gurstis (flutes), Artūras Kažimėkas (clarinets), Diemantė Merkevičiūtė (violin), Monika Kiknadzė (viola), Gunda Baranauskaitė (cello), Marta Finkelštein (piano)
Conductor Karolis Variakojis
Programme: Dominykas Digimas (video projections by Kristijons Dirsė), Sylvain Marty, Regis Campo, Gérard Grisey
 
pepe-keliauja-i-koncerta-11-13_1591008392-128bb6f50567ab46250bfb06e2f6c5f7.png October 25 1 val. 20 min.

Pepė keliauja į koncertą

Renginio laikas: 14.00 val. 
Renginio vieta: Kauno valstybinė filharmonija (E. Ožeškienės g. 12, Kaunas) 
Koncertas visai šeimai
Klaipėdos brass kvintetas:
Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Alius Maknavičius (trimitas), Mindaugas Paškauskas (valtorna), Arvydas Stakvilevičius (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba)
Nerijus Gedminas (scenarijus ir režisūra)
Justina Jaruševičiūtė (vaizdo projekcija)
Rugilė Latvėnaitė (aktorė)
Programa: Georg Friedrich Händel, Claude Debussy, Piotr Čaikovskij, Hugo Emil Alfven, John Williams, Harm Evers, Henry Mancini, Georg Riedel