Ekskursijos

Kokios istorijos slypi Klaipėdos koncertų salės užkulisiuose?

 
Dažnas, ko gero, susimąsto, o kaip atrodo koncerto „virtuvė“ iš vidaus? Kokį kelią turi nueiti meno kolektyvų atlikėjai ir solistai, kol gimsta koncertinė programa? Kaip vyksta repeticijos? Nuo šiol klausytojai turės galimybę visą tai išvysti patys.
 
18-ąjį koncertinį sezoną Klaipėdos koncertų salė pasitinka naujove – nuo rugsėjo kviečia į ekskursijas po įstaigą. Ekskursijų metu bus atskleidžiami Koncertų salės įkūrimo istorijos klodai, kaip įstaiga veikia ir kuo gyvena. Pagal galimybes, salė atvers duris į kulisus, kad dalyviai galėtų viską pamatyti iš arti. Labiausiai intriguojantis momentas – gyva Klaipėdos koncertų salės meno kolektyvų ir jų svečių repeticija.  Atlikėjams vaikščioti tais pačiais įstaigos koridoriais, scenos kulisais – įprastas, kasdienis darbas, tačiau klausytojui – tai paslaptingos, nežinomos erdvės. Esant galimybei, ekskursijų dalyviai turės progą netgi pakalbinti meno kolektyvų atlikėjus ir gauti atsakymus į jiems iškilusius klausimus.
 
Ekskursijos bus rengiamos grupėmis: moksleiviams ir suaugusiems. Moksleivius į ekskursijas kviečiame nemokamai, suaugusiesiems – bilieto kaina 3 eurai. Senjorai, studentai, neįgalieji – pateikę galiojantį pažymėjimą, galės bilietą įsigyti su 50 proc. nuolaida (bilietams taikomas 1,20 Eur Bilietai.lt aptarnavimo mokestis).
 
Išskirtinėmis sąlygomis, Klaipėdos koncertų salės repertuarinių programų repeticijose, galės dalyvauti tik iš anksto užsiregistravę dalyviai. Dalyvių skaičius ribotas. Kviečiame registruotis e. paštu: edukacija@koncertusale.lt arba telefonu +370 678 38901. Atvykus į ekskursiją būtina turėti galiojantį Galimybių pasą / ES Skaitmeninį COVID pažymėjimą, neigiamą Covid-19 testą arba kitus dokumentus, įrodančius, kad asmuo yra pasiskiepijęs ar persirgęs Covid-19 infekcija (nuo 16 m.).