„Žaismingos muzikos orkestras XXI“

2017 Vasario 22 Įvykęs renginys
1 val.
6 €

Koncertas visai šeimai
Renginių pradžia: 12:00 val. ir 18:30 val.

Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus

Solistai: Ethan Cotta (smuikas, Jungtinė Karalystė  / JAV), Samuel Cotta (violončelė, JAV)
Dalyvauja: Tamami Honma  (klavesinas, Japonija / JAV)
Koncerto vedėjai Laima Akstinaitė, Gytis Šimelionis

Programa: Antonio Vivaldi, Luigi Boccherini, Christian Sinding„Žaismingos muzikos orkestras“ tęsia tradicijas

Koncertas visai šeimai„Žaismingos muzikos orkestras XXI“ tęsia gabiausių vaikų muzikavimo su Klaipėdos kameriniu orkestru tradicijas. Vasario 22 d., trečiadienį, 12.00 ir 18.30 val. Klaipėdos koncertų salėje laukiame visų mylinčių muziką mažų ir didelių klausytojų. Laukiame tų, kurie patys groja muzikos instrumentais ar dainuoja, ir tų, kurie norėtų tai veikti ateityje.

Šįkart populiariausiame KKS edukaciniame projekte su orkestru pasirodys broliukai 12-metis Ethanas Cotta ir 9-metis Samuelis Cotta. Ypatingus jų muzikinius gebėjimus liudys Antonio Vivaldi, Luigi Boccherini bei Christiano Sindingo kūriniai, dažniausiai sutinkami atlikėjų virtuozų repertuare. Klavesino partiją koncerte atliks berniukų mama, žymi pianistė Tamami Honma. Ši aktyviai koncertuojanti šeima gyvena Saratogoje (JAV).

Ethanas Cotta praėjusiais metais koncertavo įvairiuose Kalifornijos valstijos miestuose kaip jaunimo organizacijos „Youth Focus“ konkursą laimėjęs Jaunasis valstijos ambasadorius. Jis griežia smuiku nuo 5 metų. Beje, jo pirmoji mokytoja buvo iš Vilniaus atvykusi smuikininkė Natalia Klibanov, po to jį mokė Borisas Mešas, anksčiau dirbęs Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijoje.

Samuelis Cotta groja fortepijonu ir violončele. Jis taip pat yra pelnęs keletą apdovanijimų.

Abu berniukai daug koncertuoja tiek kartu su šeima, tiek su kitais kolektyvais ir net su orkestru. Jie yra goję Santa Klaros Tritono meno muziejuje, kitose San Francisko įlankos koncertinėse erdvėse. Pasirodymuose su El Camino jaunimo orkestru Ethanas griežė A. Vivaldi „Pavasarį“ iš koncertų ciklo smuikui ir orkestrui „Metų laikai“, o Samuelis – Johanno Sebastiano Bacho Koncertą violončelei ir orkestrui c-moll.

Berniukai taip pat domisi matematika, sportu. Namie jie rūpinasi augintiniais – triušiu Roksiu ir pilnu žuvyčių akvariumu, padeda ruošti pamokas savo mažajai sesutei. O skambinti fortepijonu juos visus moko mama, pianistė T. Honma.

„Žaismingos muzikos orkestro XXI“ koncerte su Klaipėdos kameriniu orkestru Ethanas atliks A. Vivaldi „Žiemą“ iš koncertų ciklo „Metų laikai“ bei virtuozinę Ch. Sindingo Siuitos smuikui ir orkestrui I dalį. Samuelisgrieš L. Boccherini Koncerto violončelei ir orkestrui B-dur I dalį. Renginio pabaigoje skambės abiejų broliukų atliekama A. Vivaldi Koncerto smuikui, violončelei ir orkestrui A-dur muzika.

Žaismingumo šiam projektui suteiks aktorių Laimos Akstinaitės ir Gyčio Šimelionio dalyvavimas. Tkimės, kad smagus koncertas paskatins ir klaipediečių šeimas muzikuoti kartu.

 

ANTONIO VIVALDI – „Žiema“
LUIGI BOCCHERINI – Koncertas violončelei ir  orkestrui B dur, G 482
CHRISTIAN SINDING – Siuita smuikui ir orkestrui
ANTONIO VIVALDI – Koncertas smuikui, violončelei ir orkestrui A-dur RV 546
• 50% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą);
• 50% vaikams iki 7 metų;
• 20 % su Laisvalaikio kortele (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą);
• 20 % su Daily Card kortele (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 12 kortelės numerio skaičius);
• 10 % perkant 20 ir daugiau bilietų;

*koncerto dieną nuolaidos netaikomos!