Žaismingos muzikos garsų orkestras

2018 Lapkričio 28 Įvykęs renginys
45 min.
6.00 €

Renginio pradžia: 12.00 ir 18.30 val.
Koncertas visai šeimai
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas  Bačkus
Evelina Šimelionė (režisierė ir aktorė)
Gytis Šimelionis (aktorius)
Laima  Akstinaitė (kostiumų ir scenografijos dailininkė)
Dalyvauja: Livija Krivickaitė,  Samanta Juciūtė, Aleksas Šeputis, Martynas Jackus, Meda Bertulytė, Gabrielė Stravinskaitė ir Ieva KazlauskaitėKlaipėdos koncertų salės koncertų visai šeimai ciklas „Žaismingos muzikos orkestras“ netrukus švęs 10-ąjį gimtadienį! Jis bus paminėtas nauja programa, o šį rudenį į sceną vėl sugrįžta „Žaismingos muzikos garsų orkestras“. Jo kviečiame paklausyti lapkričio 28 d., trečtadienį, 12 ir 18:30 valandomis Klaipėdos koncertų salėje.
Pernai spalį parengta „Žaismingos muzikos garsų orkestro“ premjera buvo jau 22-oji programa, skirta visai šeimai ir įtraukianti įvairaus amžiaus dalyvus. Ji suteikė daug džiaugsmo ir gerų emocijų  tiek joje dalyvavusiems, tiek klausiusiems, todėl tikimės, kad visiems bus labai smagu vėl ją išgirsti.
Realiais faktais pagrįsta populiaraus Richardo Rodgerso miuziklo „Muzikos garsai“ istorija jaudina ištisas kartas. Scenoje matysite visus mylimiausius personažus: Mariją, Kapitoną ir septynetą jo vaikų. Juos įkūnys profesionalūs jaunosios kartos aktoriai Evelina Šimelionė, Gytis Šimelionis, būsimoji aktorė Livija Krivickaitė ir dainuojantys vaikai iš Klaipėdos Vydūno gimnazijos bei „Gilijos“ pradinės mokyklos. Dainuojančiai ir vaidinančiai komandai akompanuos Klaipėdos kamerinis orkestras (meno vadovas Mindaugas Bačkus).
Teatralizuoto koncerto „Žaismingos muzikos garsų orkestras“ aktorė ir režisierė Evelina Šimelionė teigia, kad užaugo su filmo „Muzikos garsai“ dainomis, keletą kartų lankėsi ir filmavimo aikštele tapusiose Zalcburgo vietose. Turbūt ne visi miuziklo gerbėjai žino, jog didelė dalis šios istorijos detalių – visiškai realūs faktai. Iš tikrųjų buvo tokia Marija, besirengianti tapti vienuole, bet įsimylėjo Kapitoną su septyniais vaikais, kurie kartu muzikuodavo! Nepaprasta istorija įkvėpė daug kūrėjų visame pasaulyje, taip pat ir šio edukacinio projekto komandą. „Pasakosim ir dainuosim apie svarbiausius dalykus – šeimą, meilę, paklusnumą tėvams ir, žinoma, muziką“, – sako E. Šimelionė.
Spektaklio režisierei teko artimai susidraugauti su septyniais vaikais iš skirtingų šeimų ir visus juos pratinti būti broliais bei sesėmis. Spektaklio šeimos dainuojančią septyniukę sudaro Livija Krivickaitė, Samanta Juciūtė, Aleksas Šeputis, Martynas Jackus, Meda Bertulytė, Gabrielė Stravinskaitė ir Ieva Kazlauskaitė.
Pasakiškai gražią miuziklo muziką, pirmosios publikos išgirstą beveik prieš 60 metų, Klaipėdos kameriniam orkestrui atlikti pritaikė Ieva Budriūnaitė, o lietuvišką tekstą jai parašė projekto siela Evelina. Tokios dainos, kaip „My Favorite Things“, „Something Good“, „I have Confidence“, gavo naujus lietuviškus pavadinimus – „Dalykai mieli“, „Geri darbai“, „Pasitikiu savimi“. Teatralizuoto koncerto kostiumais ir scenografija rūpinosi Laima Aksinaitė.
Ateikite ir įsitikinkite, kad „Muzikos garsų“ istorija bei dainos tebejaudina ir šiandien! Esame tikri, kad grįžus namo jo melodijos jums skambės dar labai ilgai...
Muzikinis spektaklis Richardo Rodgerso miuziklo „Muzikos garsai“ motyvais (Ievos Budriūnaitės aranžuotė,Evelinos Šimelionės lietuviškas tekstas)