„Įsimylėjęs klarnetas“

2017 Birželio 28 Įvykęs renginys
1 val.
10 €

Renginio pradžia: 20.00 val.
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės parko estrada

Macdara Ó Seireadáin (klarnetas, Airija)
Gintaras Januševičius (fortepijonas, Lietuva–Vokietija)

Programa: George Gershwin, Felix Mendelssohn, Frédéric Chopin, Gioacchino Rossini, Max Laurischkus, atlikėjų fantazijos airiškų ir angliškų šokių temomis„Įsimylėjęs klarnetas“ – taip patys atlikėjai įvardija savo programą, kurioje instrumentų dialogas nepaliaujamai alsuoja ne tik įelektrintomis klarneto išpažintimis ir švelniais jo klausimais, bet ir aistringais fortepijono atsakymais.

Macdara Ó Seireadáin 2010 m. laimėjo Airijos masonų jaunojo metų muziko konkursą  Jis yra didelis  kamerinės muzikos entuziastas. Atlikėjo solo girdime pianisto Barry Douglaso, kompozitorių Dario Marianelli, Michelio Legrando įrašuose. Klarnetininkas nuolat groja tarptautiniuose Europos orkestruose, 2013–2015 m. jis buvo Austrijos Erlo festivalio orkestro Tirolyje solo klarnetininkas. 

Gintaras Januševičiusišgarsėjo 2004 m., tapęs jauniausiu Monrealio tarptautinio konkurso finalininku. Jis debiutavo su orkestru būdamas 15 metų amžiaus. Atlikėjas grojo su daugiau nei 30 orkestrų, solines bei kamerines programas pristatė Lietuvos ir Vokietijos miestuose, taip pat Niujorke, Vašingtone, Hamamacu, Rio de Žaneire, Berlyne, Prahoje, Šendžene, Londone, Paryžiuje, Madride, Romoje, Vienoje, Barselonoje, Stokholme, Tel Avive, Varšuvoje, Budapešte, Dubline, Ciuriche, Kišiniove. 2017 m. liepą Klaipėdoje vyks jo įkurta vasaros fortepijono akademija „Klaipėda Piano Masters“.

Koncerto programoje vyraus amžinoji meilės tema. Nuostabūs klarneto ir fortepijono duetai – tai aistrų bei tragiškų konfliktų kupini opusai, kuriuos atlikėjai pripildys subtilių žmogiškų jausmų tonų.

 

  • Neįgaliesiems, turintiems judėjimo negalią, įėjimas nemokamas (su neįgaliojo vežimėliu), vienam lydinčiam asmeniui – 50 % (pateikus neįgalaus asmens pažymėjimą);
  • 50 % studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą);
  • 20 % su Laisvalaikio kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirkus 6 kortelės skaičius);
  • 20 % su Daily Card kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį);
  • 10 % perkant 20 ir daugiau bilietų;

  • Ikimokyklinio amžiaus vaikai į Vasaros koncertų ciklą įleidžiami nemokamai.