„Tyka“

2016 Liepos 20 Įvykęs renginys
1 val. 10 min.
6 €

VASAROS KONCERTŲ CIKLAS
KONCERTŲ VIETA: PARKO ESTRADA PRIE KLAIPĖDOS KONCERTŲ SALĖS
Renginio pradžia: 20 val.

„Tyka“
Saulius Petreikis (vokalas, fleita, trimitas, viso pasaulio pučiamieji instrumentai), Vytautas Mikeliūnas (smuikas), Donatas Petreikis (gitara), Andrius Daugirdas (bosinė gitara)Multiinstrumentininkas Saulius Petreikis kartu su gitara grojančiu broliu Donatu Petreikiu, smuikininku Vytautu Mikeliūnu ir Andriumi Daugirdu (bosinė gitara) kviečia paklausyti jaukaus koncerto „Tyka“. Koncertas pavadintas kaip ir kompaktinė plokštelė, kurią neseniai išleido kompanija „Saulės muzika“. S. Petreikis, prisimindamas kito neseniai išleisto CD “Lowlands” kūrybinį procesą, prasitaria, kad jei “Lowlands” nustebino gerbėjus savo sudėtingumu ir ambicingumu, o „Tyka“ yra būtent tai, ko Sauliaus klausytojai laukia jau keletą metų. Šis albumas yra itin lengvas, geros nuotaikos, ramybės ir šviesos kupinas pasaulio muzikos vėjų dvelksmas.

S. Petreikis baigė klasikinio trimito studijas Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijoje bei Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Kūrybingas atlikėjas, inovatyvios ir kartu autentiškos lietuviškos muzikos kūrėjas gilinasi ir į pasaulio tautų muziką. Jis turi gausią pasaulio muzikos instrumentų kolekciją ir jais groja. Jo muzikavimas sujungia lengvabūdišką žaismingumą ir gilų nuoširdumą, spontanišką raišką ir polinkį į įvairių stilių sintezę. Saulius nuolat ieško naujų skambesių, eksperimentuoja ir improvizuoja, tad jo koncertai visada yra kupini netikėtumų.

Pasaulio muzika, kylanti iš lietuvių, latvių, keltų, armėnų, indų, kinų tautinių šaknų

VASAROS KONCERTŲ CIKLAS
KONCERTŲ VIETA: PARKO ESTRADA PRIE KLAIPĖDOS KONCERTŲ SALĖS

Birželio 30–liepos 28 dienomis Klaipėdos koncertų salės parko estradoje vyks Vasaros koncertų ciklo renginiai. Juose skambės vasariška muzika – ypatingo skonio desertas iš klasikinės, pasaulio ir džiazo muzikos kūrinių, kurį pateiks ryškiausi mūsų šalies meno meistrai.

Mieli klaipėdiečiai ir miesto svečiai! Jūs patirsite tikrą muzikos klausymo malonumą atvirame ore, žaliuojančios gamtos prieglobstyje. Atlikėjų kuriamą harmoniją praturtins natūralios aplinkos „prieskoniai“ – vėjas, vasaros vakarų gaiva, parko garsai. Visa tai sukurs ypatingą vakaro nuotaiką ir suteiks daug gražių įspūdžių.

Vasariška muzika! Tai išties skamba viliojamai ir gundo paklausyti!

  • Koncerto dieną nuolaidos netaikomos.
  • Ikimokyklinio amžiaus vaikai į vasaros ciklo koncertus įleidžiami nemokamai. 
  • Esant lietingam orui, renginiai vyks Koncertų salėje.
  • Bilietus platina BILIETAI.LT.
  • Bilietams taikomas Bilietai LT aptarnavimo mokestis 0,80 Eur.
  • 50 proc. – studentams, moksleiviams, senjorams, neįgaliesiems; 
  • Neįgaliesiems, turintiems judėjimo negalią, įėjimas nemokamas (su neįgaliojo vežimėliu), vienam lydinčiam asmeniui – 50 proc. (pateikus neįgalaus asmens pažymėjimą); 
  • 20 proc. – perkant bilietus su „Laisvalaikio“ kortele (2 bilietams); 
  • 20 proc. – perkant su „Daily Card“ kortele (2 bilietams);
  • 10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių).