Talentingi ir ryžtingi

2020 Spalio 15
1 val. 50 min.
8 Eur
Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė
Koncertas jaunimui
Lina Žutautaitė (fortepijonas)
Programa: Ferenc Liszt, Sergej Rachmaninov, Aleksandr Skriabin, Claude Debussy, Federico Mompou
Fortepijoninis trio META: Marija Pranskutė (smuikas), Deividas Dumčius (violončelė), Julija Bagdonavičiūtė (fortepijonas)
Programa: Ludwig van Beethoven, Bronius Kutavičius


Talentingi ir ryžtingi – tokie yra šie jaunosios kartos lietuvių atlikėjai, tiek siekiantys profesinių aukštumų, tiek norintys dalintis savo atliekama muzika su klausytojų auditorija.
 
Koncerto pirmojoje dalyje dar kartą įsitikinsime stipria muzikos ir vaizduotės sąveika. Savitu tautiniu koloritu pasižyminčius muzikinius siužetus fortepijono garsais pasakos Lina Žutautaitė. 2019 metų vasarą atlikėja tapo uostamiestyje vykusios akademijos Klaipeda Piano Masters laureate. Prieš tai Lina baigė Klaipėdos S. Šimkaus konservatoriją, o šiuo metu studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.
 
Po pertraukos scenoje išvysime fortepijoninį trio META, kurį sudaro Marija Pranskutė (smuikas), Deividas Dumčius (violončelė) ir Julija Bagdonavičiūtė (fortepijonas). Nors trio susibūrė tik prieš porą metų, tačiau visi jo nariai jau yra sukaupę nemažą koncertinę patirtį kaip kamerinės muzikos atlikėjai ir solistai. 2019 m. META atstovavo šaliai tarptautiniame kamerinės muzikos festivalyje Harmos Portugalijoje, dalyvavo International Summer Academy – ISA Austrijoje, kur buvo apdovanoti publikos simpatijų prizu. 2020 m. trio debiutavo Vokietijoje, Tangobrücke koncertų salėje.
 
META klaipėdiečiams pirmąkart prisistatys Ludwigo van Beethoveno ir Broniaus Kutavičiaus kūriniais.
Į koncertus draudžiama eiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros). Asmenys, turintys išvardintus simptomus, į renginį nebus įleidžiami ir pinigai už bilietus nebus grąžinami.
 
Renginiuose būtina dėvėti apsaugos priemones – veido kaukes ar respiratorius (išskyrus mažamečius vaikus edukaciniuose projektuose).
 
Temperatūra klausytojams bus matuojama prie bilietų kontrolės.
 
Renginiams parduodami bilietai su nežymėtomis vietomis sėdėti. Renginio metu tarp klausytojų bus išlaikyti visi būtini saugumo reikalavimai. Atvykus į koncertą, maloniai Jus palydėsime iki Jūsų vietos. Šeimos nariai turės galimybę sėdėti greta.
 
Ikimokyklinio amžiaus vaikai į vakarinius koncertus neįleidžiami (išskyrus edukacines programas vaikams).