„Mergina iš Ipanemos“

2017 Liepos 22 Įvykęs renginys
1 val.
10 €

Renginio pradžia: 20.00 val.
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės parko estrada

Minns Jazz Quintet (JAV–Lietuva):
Simona Minns (vokalas), Dorsey Minns (trombonas), Arnoldas Gurinavičius (klavišiniai), Viktoras Labanauskas  (kontrabosas), Saulius Astrauskas (mušamieji)

Programa: Richard Rodgers, Duke Ellington, Antonio Carlos Jobim, Dizzy Gillespie, George Gershwin ir kt.„Mergina iš Ipanemos“ – tai dar vienas vasariškas liepos vakaras su nuostabiomis džiazo klasikos melodijomis, uždegančiais Lotynų Amerikos ritmais, kuriuos sukūrė žymūs pasaulio kompozitoriai. Šiai programai įgyvendinti į „Minns Jazz Quintet“ susibūrė JAV ir Lietuvos atlikėjai.

Tarp jų yra lietuvaitė Simona Minns, baigusi prestižinį Berklio muzikos koledžą Bostone. Mergina prieš porą metų gavo šiuolaikinės kompozicijos ir prodiusavimo studijų diplomą. Prieš išvykdama į JAV Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje ji studijavo džiazo vokalą. Studijas minėtame koledže ji pasirinko „dėl galimybės patirti džiazo kultūrą ten, kur ji gimė“.

Šiuo metu Simona aktyviai koncertuoja, aranžuoja šiuolaikinę muziką, rašo kūrinius orkestrams ir ansambliams, atlieka šiuolaikines operas, performansus, prodiusuoja popdainininkų albumus. Pernai ji atidarė savo interdisciplininių menų produkcijos kompaniją.

Kvintete trombonu gros ir jos vyras amerikietis Dorsey Minns. Jis taip pat studijuoja Berklio koledže dvi – trombono ir kompozicijos filmams – specialybes. Anksčiau jis mokėsi Džuliardo muzikos mokykloje Niujorke. Simona ir Dorsey Minns jau keletą kartų buvo atvykę koncertuoti į Lietuvą. Prieš metus Klaipėdos E. Balsio menų gimnazijoje jie vedė džiazo seminarą.

  • Neįgaliesiems, turintiems judėjimo negalią, įėjimas nemokamas (su neįgaliojo vežimėliu), vienam lydinčiam asmeniui – 50 % (pateikus neįgalaus asmens pažymėjimą);
  • 50 % studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą);
  • 20 % su Laisvalaikio kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirkus 6 kortelės skaičius);
  • 20 % su Daily Card kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį);
  • 10 % perkant 20 ir daugiau bilietų;

  • Ikimokyklinio amžiaus vaikai į Vasaros koncertų ciklą įleidžiami nemokamai.