Menų pakylėti

2019 Kovo 14 Įvykęs renginys
1 val.
6.00 €

Renginio pradžia: 18.30 val., I a. fojė
Koncertas visai šeimai
Programa skirta nuo 10 m.
Valstybinis Vilniaus kvartetas: Dalia Kuznecovaitė (I smuikas), Artūras Šilalė  (II smuikas),
Girdutis Jakaitis (altas), Augustinas Vasiliauskas (violončelė)
Solistai: M. Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondo „Pagalba Lietuvos vaikams“ globojami jaunieji atlikėjai:
Agnė Gečaitė, Liepa Jurgutavičiūtė, Ugnė Liepa Žuklytė (smuikas), Mantas Leonardo Lizzi, Jonas Vozbutas (akordeonas), Rokas Makštutis (klarnetas), Simonas Poška (fortepijonas)
Dalyvauja dailininkė Jūratė Stauskaitė
Koncertą veda muzikologė Lina Navickaitė-MartinelliŠiame koncerte visai šeimai scenoje išvysime dviejų mūzų (muzikos ir dailės) globojamus talentus. Su vienu žymiausių Lietuvos kolektyvų, Lietuvos nacionalinės ir Baltijos asamblėjos premijų laureatu Vilniaus styginių kvartetu muzikuos jau daug vilčių pateisinę jaunieji atlikėjai, įvairių respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatai. Visus koncerto „Menų pakylėti“ solistus globoja Mstislavo Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondas „Pagalba Lietuvos vaikams“.
Renginio metu ne tik skambės muzika, bet ir vyks gyvas dailininkės Jūratės Stauskaitės kūrybos seansas. Ji yra Vlniaus vaikų ir jaunimo dailės mokyklos įkūrėja ir vadovė, aktyvi parodų Lietuvoje ir užsienyje dalyvė. 
Mieli jaunieji klausytojai, mielos šeimos! Kovo 14-ąją dieną apsilankę Koncertų salėje Jūs galėsite ne tik išgirsti, bet ir išvysti kūrybiškas ir kokybiškas menų sintezės apraiškas. O grįžus namo, gal ir jus pačius aplankys muzikos ar dailės mūzos?
Programa: Pablo de Sarasate, Henryk Wieniawski, Manuel de Falla, Johann Nepomuk Hummel, Gorka Hermosa, Astor Piazzolla, Piotr Čaikovskij