Mėnesienos serenada

2018 Liepos 11 Įvykęs renginys
1 val.
10.00 €

Renginio pradžia: 20.00 val.
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės parko estrada

Austėja Lukaitė (sopranas)
Paulius Bagdanavičius (tenoras)
Gražina Zalatorienė (fortepijonas)

Programa: Giacomo Puccini, Franz Lehar, Cole Porter, Gabriel Faure, Glenn Miller, Giedrius Kuprevičius, Algimantas Raudonikis ir kt.Parke skambės „Mėnesienos serenada“

Publikos numylėti balsai ir veidai atvyksta į parką prie Klaipėdos koncertų salės! Austėja Lukaitė (sopranas), Paulius Bagdanavičius (tenoras) ir Gražina Zalatorienė (fortepijonas) į pajūrį atveža labai gražios muzikos programą, pavadintą „Mėnesienos serenada“. Liepos 11 d., trečiadienį, 20 val. Klaipėdos koncertų salės parko estradoje girdėsite dviejų žavingų dainininkų atliekamą spalvingą lietuvių ir užsienio autorių vokalinę kūrybą.

Kai kurie jauni klasikinio vokalo atstovai išbando save įvairiuose amplua, nevengia profesijai neįprastų iššūkių. Jiems nesvetimas klasikinės ir populiariosios muzikos derinimas, muzikiniai televizijos projektai, darbas komerciniuose teatruose bei kine. Tai galima pasakyti ir apie šio koncerto asmenybes – Austėją Lukaitę ir Paulių Bagdanavičių.

Operos solistė Austėja Lukaitė – universali artistė. Ji ne tik koncertuoja kaip solistė, bet ir vaidina „Domino“ teatre, dainuoja miuzikluose, filmuojasi lietuviškuose ir užsienio filmuose bei reklamose. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos magistrantė yra sukūrusi vaidmenis miuzikluose „Paryžiaus katedra“, „Neregėti sapnai“, dalyvavo Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro pastatymuose bei Dalios Ibelhauptaitės režisuojamose „Vilnius City Opera“ ir Vilniaus teatro „Lėlė“ spektakliuose.

Paulius Bagdonavičius – operos ir populiariosios muzikos dainininkas, dainų autorius, baigęs klasikinio vokalo studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Jį neretai matome televizijos projektuose, laimėjęs „Lietuvos balsą“ P. Bagdonavičius išvyko studijuoti klasikinio dainavimo tarptautininėje Kardifo muzikos akademijoje. Jis yra labai populiarios grupės „el Fuego“ narys, kuriuo tapo vos pradėjęs vokalo studijas LMTA. Tačiau šįkart jį matysite kaip solistą, savo serenadas skiriantį parke esančiai publikai ir žavingoms scenos partnerėms.

Vokalistams akompanuos Gražina Zalatorienė – pianistė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytoja – koncertmeisterė, tarptautinių konkursų laureatė, aktyviai koncertuojanti Lietuvoje ir užsienyje. Pianistė dalyvavo televizijos projekte „Triumfo arka“, festivaliuose „Sugrįžimai“, „Tytuvėnų festivalis“, „Aukštaitijos vargonų muzikos festivalis“, „Visagino pavasario muzika“ ir kituose. Atlikėja kartu su dainininkais buvo pakviesta dalyvauti tarptautiniuose konkursuose Vienoje, Taline, Rygoje, Sankt Peterburge ir kt..

„Mėnesienos serenados“ programoje – ištraukos iš lietuviškų operų ir miuziklų, puikiai žinomos dainos, (Gražinos arija iš Jurgio Karnavičiaus operos „Gražina“, „Skriski, skriski, Lietuvėlėn“ iš Giedriaus Kuprevičiaus miuziklo „Devynbėdžiai“, Algimanto Raudonikio „Švelnumas“,)  ir kitos malonios staigmenos. Tarp užsienio kompozitorių pavardžių – Giacomo Puccini, Georges Bizet, Franzas Leharas, Andrew Lloydas Webberis, Glenas Milleris bei kiti autoriai.

Romantiškas vasaros vakaras su nuostabia muzika – jūs to nusipelnėte!