Karalius Gruodis

2017 Gruodžio 15 Įvykęs renginys
45 min.
6 €

Šiuolaikinio šokio ir muzikos spektaklis visai šeimai
Renginio pradžia: 12.00 ir 18.30 val.

Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus

Agnija Šeiko (choreografė, režisierė), Artūras Šimonis (dailininkas, režisierius), Rimas Sakalauskas (vaizdo menininkas), Marius Pinigis (aktorius, šokėjas), Petras Lisauskas (aktorius)
Dalyvauja Klaipėdos Vydūno gimnazijos mokinys Jokūbas Sarulis

Spektaklyje skamba Peterio Michaelio Hamelio ir Michaelio Nymano kūrinių fragmentaiĮ svečius atkeliauja „Karalius Gruodis“

Biurininkas Džiovanis kasdien tuo pačiu keliu žingsniuoja į darbą, ten tvarko kalnus dokumentų, nuobodžiauja ir liūdi, jog taip ir neišsipildė jo svajonė valdyti lėktuvą. Bet netikėtai pasirodo Karalius Gruodis ir nuotykiai prasideda...

Tai pasakoja šokio ir muzikos spektaklis visai šeimai „Karalius Gruodis“, kuris gruodžio 15 d.,  penktadienį  12.00 ir 18.30 val. atkeliauja į Klaipėdos koncertų salę.

Vokiečių autoriaus Axelio Hacke‘s ir iliustratoriaus Michaelio Sowa‘os knyga „Mažasis karalius Gruodis“ kalba apie negebėjimą matyti fantazijų pasaulio ir ilgą kelią ieškant savo vaizduotės. Ši knyga ir įkvėpė šokio ir muzikos spektaklio kūrėjus savo projekte akcentuoti fantazijos ir vaizduotės svarbą bei pakviesti vaikus ir jų tėvelius kartu surasti mažuosius Karalius savyje.

Choreografės Agnijos Šeiko režisuotame spektalyje pagrindinius vadmenis atliks šokėjas Marius Pinigis ir aktorius  Petras Lisauskas. Rimo Sakalausko vaizdo projekcijos Klaipėdos koncertų salės scenoje kurs nerealios fantazijos miestą, kurio gyventojus įkūnys Klaipėdos kamerinio orkestro atlikėjai. Spektaklyje skambės Peterio Michaelio Hamelio ir Michaelio Nymano kūrinių fragmentai. Personažų „pokalbiai“, istorijos, netikėti vaizdai lavins vaikų fantaziją, skatins interpretuoti ir kurti savas istorijas.