Kalėdinis žvėrių karnavalas

2018 Gruodžio 18 Įvykęs renginys
45 min.
8.00 €

Renginio pradžia: 18.30 val.
Lietuvos kamerinis orkestras
Meno vadovas Sergej Krylov
Solistai: M. Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondo „Pagalba Lietuvos vaikams“ globotiniai:
Simonas Miknius (fortepijonas), Simonas Poška (fortepijonas), Rapolas Bartulis (klarnetas), Rugilė Juknevičiūtė (violončelė)
Dirigentas Vilmantas KaliūnasBelaukiančius šv. Kalėdų mažuosius klausytojus kviečiame apsilankyti „Kalėdiniame žvėrių karnavale“! Šiame spalvingame koncerte visai šeimai su Lietuvos kameriniu orkestru muzikuos jaunieji mūsų šalies talentai, globojami M. Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondo „Pagalba Lietuvos vaikams“. Jiems diriguos Vilmantas Kaliūnas, baigęs obojaus ir dirigavimo studijas, aistringai dirbantis su jaunaisiais muzikantais Vokietijoje ir Lietuvoje.
Prancūzų kompozitoriaus Camille’o Saint-Saënso fantazija „Žvėrių karnavalas“ – tai programinė siuita iš keturiolikos pjesių, trykštanti humoru ir kupina taiklių žanrinių vaizdelių. Štai keletas iš jų:Liūto introdukcija ir karališkas maršas, Vištos ir gaidžiai, Dramblys, Kengūros, Akvariumas
ir, žinoma,
Gulbė. Pastaroji yra benepopuliariausias siuitos muzikinis numeris, kuriame dainingai soluoja violončelė.
Koncerte išgirsime ir amerikiečių poeto Ogdeno Nasho poemą „Žvėrių karnavalas“, sukurtą šiam C. Saint-Saënso kūriniui. 
Kaip į tikrą karnavalą mažieji klausytojai gali ateiti pasipuošę „Žvėrių karnavalo“ personažų kaukėmis –  bus dar smagiau!
Camille’o Saint-Saënso „Žvėrių karnavalas“