Jaunatviški ir artistiški II

2017 Spalio 18 Įvykęs renginys
1 val.
8 €

Renginio pradžia: 18.30 val.
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė

Styginių ansamblis „Artistico“
Dalia Dėdinskaitė (meno vadovė, I smuikas), Benas Gocentas (II smuikas), Ugnė Petrauskaitė (I altas), Viktė Rimšaitė (II altas), Gleb Pyšniak (meno vadovas, I violončelė), Gintarė Kaminskaitė (II violončelė), Simona Zajančiauskaitė (fortepijonas)

Programa: Piotr Čaikovskij, Aleksej Igudesman, Jean-Baptiste Barriere, Robert DavidsonJaunystė ir artistiškumas grįžta į Koncertų salę

Į Klaipėdos koncertų salę grįžta jaunųjų artistų komanda „Artistico“, vadovaujama smuikininkės Dalios Dėdinskaitės ir violončelininko Glebo Pyšniako. Ansamblis skaičiuoja dar tik trečius gyvavimo metus, tačiau jau spėjo palikti gerą įspūdį klausytojams ir muzikos kritikams. Įvertinkite jų muzikavimą patys, spalio 18 dieną, trečiadienį, 18:30 val. atvykę paklausyti jų koncerto „Jaunatviški ir artistiški II“!
 
Visi ansamblio atlikėjai yra labai artistiški. Kiekvienas jų tiesiog trykšta energija, entuziazmu ir atsidavimu muzikai, todėl ansamblis išsiskiria ypatingu spalvingumu bei profesionalumu. „Artistico“ muzikuoja Dalia Dėdinskaitė (I smuikas), Benas Gocentas (II smuikas), Ugnė Petrauskaitė (I altas), Viktė Rimšaitė (II altas), Gleb Pyšniak (I violončelė), Gintarė Kaminskaitė (II violončelė) bei Simona Zajančiauskaitė (fortepijonas). Ansamblio meno vadovai, neseniai baigę studijas Austrijoje, dabar dirba Klaipėdos kamerinio orkestro koncertmeisteriais ir vysto plačią koncertinę veiklą šalyje bei už jos ribų. Dalia ir Glebas savo asmeniniu pavyzdžiu rodo ir įkvepia jaunuosius kolegas, todėl kolektyvas stebina darna ir dėmesingumu vieni kitiems.
 
Pirmoje koncerto dalyje skambės smuiko, alto ir violončelės duetams su fortepijonu skirti meistriškumo reikalaujantys virtuoziniai kūriniai, kuriuos parašė M. Ravelis, C. Saint-Saensas, J. Brahmsas, G. Faure, ir S. Tsintsadze.
 
Maštabiškiausias programos kūrinys – visų styginių pajėgas suvienysiantis Piotro Čaikovskio sekstetas „Florencijos suvenyras“. Tokį pavadinimą kompozitorius pasirinko neatsitiktinai – pagrindines kūrinio temas jis žymėjosi lankydamasis Florencijos mieste Italijoje.
 
Meno vadovų nuomone, „visi „Artistico“ atlikėjai yra labai ryškūs ir charizmatiški, o susibūrę į vieną ansamblį maloniai nustebina kiekvieną muzikos mėgėją“. Gal ir Jūs taip pat liksite nustebinti? Kviečiame į koncertą „Jaunatviški ir artistiški II“!