Repertuaras ir gastrolės

Jaučiu ritmą

2021 Gruodžio 22
1 val.
14 Eur
Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Klaipėdos choras „Aukuras“
Meno vadovas ir dirigentas Alfonsas Vildžiūnas
Klaipėdos džiazo orkestras
Vadovas Kęstutis Sova
Solistė Edita Bodrovaitė–Rukienė (vokalas)
Programa: Hoagy Carmichael, Duke Elington, Irvin Berlin, George Gershwin, Richard Rodgers, Chaka Khan, spiričiueliai ir kt., Karolio Žioltikovo aranžuotės)Klaipėdos choras „Aukuras“ ruošia šventiška nuotaika nuteikiančią programą, kurioje pasirodys kartu su Klaipėdos džiazo orkestru. Tai pirmasis bendras Alfonso Vildžiūno ir Kęstučio Sovos vadovaujamų uostamiesčio kolektyvų meninis projektas.  
 
Klaipėdos džiazo orkestras vienija geriausius regiono džiazo muzikantus – profesionalus ir studentus, dabartinius ir buvusius klaipėdiečius. Juos subūrė ir toliau į priekį veda saksofonininkas K. Sova, vienas aktyviausių bigbendinės džiazo muzikos puoselėtojų Lietuvoje.
 
Pasak aranžuotės šiai programai kūrusio Karolio Žioltikovo, „koncerto idėja gimė visiškai netikėtai, mąstant apie tai, ką naujo ir negirdėto galime pasiūlyti Klaipėdos publikai. Pats šiame orkestre groju nuo pat jo susikūrimo, todėl žinau, kad šis kolektyvas yra aukščiausio lygio, kiekvieną kartą nustebinantis klausytojus naujomis idėjomis ir skambesiais. Manau, kad Klaipėdos muzikantams yra labai svarbu bendradarbiauti kiek įmanoma daugiau. Tikiu, jog šis koncertas bus tik inspiracija tolimesniems bendriems projektams“.
 
Klaipėdos choro „Aukuras“ ir  Klaipėdos džiazo orkestro programoje girdėsite daugumai gerai pažįstamų autorių kūrinius, tarp jų – Duke’o Elingtono, Irvino Berlino, George’o Gershwino, Richardo Rodgerso kompozicijas. Neabejojame, kad ši muzika savo energija pakraus tiek pačius atlikėjus, tiek klausytojus.

Klaipėdos džiazo orkestras (nuotr. E. Sabaliauskaitės)

  • Atvykstant į koncertą (sulaukusiems 16 m. ir vyresniems asmenims) būtina turėti galiojuantį Galimybių pasą;
  • Koncertuose privaloma dėvėti medicinines kaukes arba respiratorius (išskyrus vaikus iki 6 m., neįgalumą turinčius asmenis, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali);
  • Į koncertus draudžiama eiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros). Asmenys, turintys išvardintus simptomus, į renginį nebus įleidžiami ir pinigai už bilietus nebus grąžinami;
  • Temperatūra bus tikrinama bilietų kontrolierių;
  • Lankytojai, pirkę bilietus kasoje, bus registruojami prieš koncertą;
  • Dėl Galimybių paso ar kitų reikalingų dokumentų patikrinimo, gali susidaryti spūstys, todėl lankytojai prašomi į koncertą atvykti anksčiau;
  • Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti naudojami Klaipėdos koncertų salės socialiniuose tinkluose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad suteikiate leidimą naudoti Jūsų atvaizdą foto ir vaizdo medžiagoje.