Grupė „Esatis“

2016 Liepos 5 Įvykęs renginys
1
6 €

VASAROS KONCERTŲ CIKLAS
KONCERTŲ VIETA: PARKO ESTRADA PRIE KLAIPĖDOS KONCERTŲ SALĖS
Renginio pradžia: 20 val.

Grupė „Esatis“:
Elena Trečiokaitė (vokalas), Mantas Remesa (gitara), Paulius Stonkus (bosinė gitara), Viktoras Rubežas (perkusija), Donatas Bielkauskas (liaudies instrumentai, elektronika).„Esatis“ – tai muzikinis vyksmas „čia ir dabar“, apimantis senąsias lietuviško folkloro tradicijas, įvairių žanrų muzikinę kalbą bei pasaulėjautą. Grupė susikūrė pernai Klaipėdoje, jos pagrindą sudaro elektroninės eksperimentinės etnomuzikos kūrėjas Donatas Bielkauskas (Donis) ir perkusininkas, būgnininkas Viktoras Rubežas. Vėliau prie jų prisijungė vokalistė Elena Trečiokaitė, gitaristas Mantas Remesa ir bosistas Paulius Stonkus.

Kolektyvo kūrybos esmė – tai muzika, kuri yra kiekviename iš mūsų, įkvėpta nuostabios mūsų šalies gamtos, pasakų, padavimų, kvapų ir spalvų. „Mums įdomu atrasti „savo“ stilių; taisykles kuriame patys. Visos kitos kompozicijose girdimos įtakos yra tiesiog muzikinė kalba ir patirtys, ėjusios per mūsų gyvenimą.“

„Pasaulio muzikos (world music) įtaka atsiskleidžia perkusijos ritmikų ir kuriamų emocijų pagrindu. Nors visi poetiniai tekstai yra paimti iš lietuvių liaudies dainų ir tik šiek tiek pakeisti, tačiau jų melodijos ir supynimai kartais pasidaro artimi Rytų šalių muzikinėms tradicijoms. Stengiamės ieškoti kultūrinių panašumų, darnos, o ne skirtumų jungties“, – sako atlikėjai.

VASAROS KONCERTŲ CIKLAS
KONCERTŲ VIETA: PARKO ESTRADA PRIE KLAIPĖDOS KONCERTŲ SALĖS

Birželio 30–liepos 28 dienomis Klaipėdos koncertų salės parko estradoje vyks Vasaros koncertų ciklo renginiai. Juose skambės vasariška muzika – ypatingo skonio desertas iš klasikinės, pasaulio ir džiazo muzikos kūrinių, kurį pateiks ryškiausi mūsų šalies meno meistrai.

Mieli klaipėdiečiai ir miesto svečiai! Jūs patirsite tikrą muzikos klausymo malonumą atvirame ore, žaliuojančios gamtos prieglobstyje. Atlikėjų kuriamą harmoniją praturtins natūralios aplinkos „prieskoniai“ – vėjas, vasaros vakarų gaiva, parko garsai. Visa tai sukurs ypatingą vakaro nuotaiką ir suteiks daug gražių įspūdžių.

Vasariška muzika! Tai išties skamba viliojamai ir gundo paklausyti!

  • 50 proc. – studentams, moksleiviams, senjorams, neįgaliesiems; 
  • Neįgaliesiems, turintiems judėjimo negalią, įėjimas nemokamas (su neįgaliojo vežimėliu), vienam lydinčiam asmeniui – 50 proc. (pateikus neįgalaus asmens pažymėjimą); 
  • 20 proc. – perkant bilietus su „Laisvalaikio“ kortele (2 bilietams); 
  • 20 proc. – perkant su „Daily Card“ kortele (2 bilietams);
  • 10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių).
  • Koncerto dieną nuolaidos netaikomos.
  • Ikimokyklinio amžiaus vaikai į vasaros ciklo koncertus įleidžiami nemokamai. 
  • Esant lietingam orui, renginiai vyks Koncertų salėje.
  • Bilietus platina BILIETAI.LT.
  • Bilietams taikomas Bilietai LT aptarnavimo mokestis 0,80 Eur.