„Ateities violončelė“

2017 Gegužės 4 Įvykęs renginys
1 val.
6 €

Renginio laikas: 21.30 val.
Renginio vieta:
Klubas
„Raketa(Bangų g. 5A)

Justas Kulikauskas (violončelė, elektronika)

Programa: Rihanna, Kanye West, Paul McCartney, Skrillex & Diplo, Justin Bieber, Martin Garrix - In The Name Of Love,  Seinabo Sey, The Amazing CelloRihanna, Kanye West, Paul McCartney – „Four Five Seconds“
Skrillex & Diplo feat. Justin Bieber – „Where Are You Now“
Major Lazer – „Light It Up“
Justin Bieber – „Mark My Words“
Martin Garrix – „In The Name Of Love“
Seinabo Sey – „Younger“
The Amazing Cello – „See You Soon“
The Amazing Cello – „Future Cello“
The Amazing Cello – „Beautiful World“

Justas Kulikauskas – trečios kartos violončelininkas savo šeimoje –  pradėjo griežti  būdamas ketverių metų. Ypač svarbią jo koncertinės veiklos dalį užima „Naujų idėjų kamerinis orkestras“ (NICO), su kuriuo koncertavo Europoje ir JAV.

J. Kulikauskas domisi ne tik akademine, bet ir kitų stilių kūryba – pats kuria ir prodiusuoja Pop / Hip-Hop/ RnB muziką. „Loop Station World Championchip“ ir buvo pripažintas vienu iš aštuonių geriausių efektų pedalus naudojančių muzikantų pasaulyje.

J. Kulikauskas, pasivadinęs „The Amazing Cello“, violončele atlieka populiariosios muzikos kūrinių aranžuotes. Amerikiečių internetinės medijos kompanija „Buzzfeed“ įvardijo jas kaip geresnes už pačius originalus. Tuo įsitikinti galės ir koncerto „Ateities violončelė“ publika, kadangi koncerto programoje skambės populiariausi šiandienos pop scenos kūriniai.