Repertuaras ir gastrolės

Choras – smagiai ir spalvingai II

2019 Sausio 9 Įvykęs renginys
1 val. 20 min.
6.00 €

Renginio pradžia: 18.30 val.
Koncertas visai šeimai
Klaipėdos choras „Aukuras“
Meno vadovas ir dirigentas Alfonsas Vildžiūnas
Dalyvauja: Evelina Šimelionė (režisierė, aktorė), Gytis Šimelionis, Donatas Želvys (aktoriai), Edita Ambrozaitienė (fortepijonas), Klaipėdos E. Balsio menų gimnazijos mokinys Vilius AleinikovasKlaipėdos choras „Aukuras“ tęsia koncertų visai šeimai ciklą „Choras smagiai ir spalvingai II“. Jame vėl susitiksime su Evelina Šimelione, kuri šiame projekte atskleis savo įvairiapusius gebėjimus kaip režisierė, aktorė, choro dirigentė ir dainininkė. Kartu su kolegomis Gyčiu Šimelioniu ir Donatu Želviu bei choristais ji turės spręsti sudėtingą situaciją, nes... dingo choro dirigentas Alfonsas Vildžiūnas! Dirigentas yra pats svarbiausias žmogus, ir tik jis vienas mus moka sustyguoti taip, kadbūtume tikras choras. Nėra taip paprasta atsistoti, atsukti nugarą žiūrovams ir su batuta rankoje vadovauti visam būriui žmonių. Turi atsirasti ryšys tarp rankos mostų ir dainuojamų frazių, visi balsai susilieti į bendrą darnų skambesį, vyrauti gera atmosfera... Ir dar visa tai, ko nemato publika: repeticijos, kelionės, koncertai, ruošiamos programos. Tai irgi labai svarbu, nes visi mes klausydavome dirigento. O kaip bus be jo?..
Smagus ir spalvingas koncertas supažindins su choro darbo subtilybėmis ir suteiks daug linksmų akimirkų. Jame pabuvęs gal kas netgi panorės dainuoti chore? Juolab kad mūsų Lietuva garsėja kaip dainų kraštas!
Nijolė Sinkevičiūtė, Donatas Zakaras, Laimis Vilkončius, Benjaminas Gorbulskis, Vaclovas Augustinas, Andrius Kulikauskas