Be baimės, pilnas meilės

2018 Liepos 17 Įvykęs renginys
1 val.
10.00 €

Renginio pradžia: 20.00 val.
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės parko estrada

„Giedrius Nakas Quartet“: Giedrius Nakas (klavišiniai), Domas Aleksa (bosinė gitara), Domantas Razmus (mušamieji), Tomas Botyrius (saksofonai)

Programa: autorinės Giedriaus Nako kompozicijos, CD „No Fear, Full Of Love“ pristatymasGiedrius Nakas: „Be baimės, pilnas meilės“

Kas įvyksta, kai menininkas įveikia jį stabdančias baimes? Sunoksta sultingi kūrybos vaisiai! Pianistas ir kompozitorius Giedrius Nakas atvyksta į Klaipėdą pristatyti savo albumo „No Fear, Full of Love“ („Be baimės, pilnas meilės“). Koncerte jis muziką atliks su savo kvartetu, kuriame dar groja Domas Aleksa  (bosinė gitara), Domantas Razmus (mušamieji) ir Tomas Botyrius (saksofonas). Liepos 17 d., antradienį, 20 val. parko estradoje prie Klaipėdos koncertų salės klausysimės originalios ir stilingos Giedriaus muzikos, kurią įkvėpė įvairūs muzikos stiliai – nuo džiazo, klasikos iki hip-hopo ir roko.

G. Nakas daugeliui pažįstamas iš koncertinės veiklos su „Saulės kliošu“, Jurga Šeduikyte, Monika Liu, Linu Adomaičiu ir daugeliu kitų. Fortepijonu skambinti pradėjęs būdamas septynerių, baigė šią specialybę Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, žinias tobulino ir Hagos karališkoje konservatorijoje. Į džiazo pasaulį jis pasinėrė sulaukęs 15 metų. o neseniai baigė džiazo fortepijono studijas Princo Clauso konservatorijoje Groningene (Olandija). G. Nakas nuolat bendradarbiauja su džiazo, soul, funk, hip-hop, R’n’B, gospel stiliaus grupėmis ir atlikėjais. Kaip solistas ar ansamblių narys jis yra koncertavęs Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Rusijoje, Jungtinėje Karalystėje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Italijoje ir Jungtinėse Amerikos valstijose.

„No Fear, Full Of Love“ skamba devynios G. Nako sukurtos kompozicijos, įkvėptos šiuolaikinio džiazo, neo-soul, hip-hop, klasikos ir roko muzikos, pasižyminčios natūralumu, asmeniškumu, patraukliomis melodijomis. Jos yra daugialypės, stebinančios netikėtais kontrastais, kiekviena detalė gali tapti pradmeniu spalvingam kūrinio išplėtojimui. Muzika nuolat balansuoja tarp užrašytų partijų ir momentinės improvizacijos, palieka daug vietos soliniams intarpams, todėl kiekvieną kartą skamba unikaliai.

Šio albumo įrašams Niurjorke 2017 metų spalio mėnesį G. Nakas subūrė įspūdingą kolektyvą iš šiuo metu pasaulyje labai vertinamų džiazo muzikantų: tai būgnininkas Justin Brown, kontrabosininkas Ben Williams, saksofonininkai Troy Roberts, Caleb Curtis bei vokalistes Alina Engibaryan ir Vanisha Gould.

Albumo pristatyme G. Nakas muziką atliks su savo kvartetu, kuriame groja su vienu geriausių Lietuvos bosistų Domu Aleksa, puikiu jaunosios kartos būgnininku Domantu Razmumi ir charizmatišku saksofonininku Tomu Botyriumi. Jie meistriškai kuria plataus spektro muzikines atmosferas ­­ nuo labai jautrių, intelektualių ar maloniai hipnotizuojančių iki gaivališkos energijos pliūpsnių. Kartu jie siekia glaudaus susigrojimo ir kokybiško skambesio, kuriuo tikisi paliesti klausytojus ir sukurti jiems įsimintiną vakarą.

„Daugelis dalykų, kuriuos mes norime pasiekti, neįvyksta todėl, kad mus sukausto mūsų pačių baimės ir abejonės, jos neleidžia mums pastebėti ir mėgautis tuo, kas vyksta aplinkui. Bet aš nenoriu, kad mane valdytų baimė. Man teko įveikti daugybę savo baimių ir įdėti visą savo širdį, kad atsirastų albumas „Be baimės, pilnas meilės”, todėl tikiuosi, kad jis paskatins jus daryti tai, ko jūs bijote labiausiai, groti, kalbėti ir gyventi nuoširdžiai, atidžiai, su meile.” ­­ sako kūrėjas, nekantraujantis prisistatyti Klaipėdos publikai.

Kviečiame į pažintį su Giedriaus Nako kūryba! Po koncerto galėsite įsigyti albumą „No Fear, Full of Love“ su kūrėjo autografu.