elektrine-poema-09-25_1598516651-b7893f7874c2b352e6a44a5ce8403059.png Rugsėjo 25 1 val. 50 min. 14 Eur

Elektrinė poema

Dėl nenumatytų aplinkybių pasikeitė solistė. 
Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
Meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius
Solistė Justina Gringytė (mecosopranas)
Programa: Benjamin Britten, Maurice Ravel, Manuel de Falla, Vytautas Bacevičius, Bronius Kutavičius
amzinas-laikas-09-26_1599486909-628c88781a4ae57a19606dd1a2d78e26.png Rugsėjo 26 1 val. 50 min. 10 Eur

Amžinas laikas

Dėl nenumatytų aplinkybių pasikeitė atlikėjų sudėtis.
Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė
Klaipėdos choras „Aukuras
Meno vadovas ir dirigentas Alfonsas Vildžiūnas
Beata Ignatavičiūtė (sopranas), Konrad Levicki (smuikas)
Programa: Thomas Jennefelt, Pėteris Plakidis, Pēteris Vasks, Arvo Pärt, Andrzej Koszewski, Pavel Lukaszewski, Ieva Parnarauskaitė, Algirdas Martinaitis ir kt.
ar-tai-buvo-drugelis-09-30_1595508001-d32f0cd451139500200cbde9f5c9497a.png Rugsėjo 30 1 val. 50 min. 10 Eur

Ten buvo drugelis?

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas ir solistas Mindaugas Bačkus (violončelė)
Dirigentas Matthias Kuhn (Šveicarija)
Programa: Frank Martin, Iannis Xenakis, Ramūnas Motiekaitis (premjera), Onutė Narbutaitė
ritmo-zaidimai-iii-06-06_1595508096-144c8c1fc6d532b93453384927a16a1f.png Spalio 6 45 min. 6 Eur

Ritmo žaidimai III

Renginio laikas: 12.00 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė
Edukacinė programa vaikams (5-12 metų) ir jų tėveliams
Rugilė Latvėnaitė, Simonas Lunevičius (aktoriai)
Ingrida Spalinskaitė-Kurienė (mušamieji)
Programa: ritmo žaidimai su kūno perkusija, šiuolaikinių kompozitorių kūriniai mušamiesiems instrumentams

 

ritmo-zaidimai-iii-06-06_1595508136-0f45fce705b205f0d5f4f3a9e4a4df51.png Spalio 6 45 min. 6 Eur

Ritmo žaidimai III

Renginio laikas: 18.30 val.  
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė
Edukacinė programa vaikams (5-12 metų) ir jų tėveliams
Rugilė Latvėnaitė, Simonas Lunevičius (aktoriai)
Ingrida Spalinskaitė-Kurienė (mušamieji)
Programa: ritmo žaidimai su kūno perkusija, šiuolaikinių kompozitorių kūriniai mušamiesiems instrumentams
vortex-temporum-10-07_1595508277-515a76a9260fc58ec160cc90475e808d.png Spalio 7 1 val. 50 min. 10 Eur

Vortex Temporum

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Šiuolaikinės muzikos ansamblis Synaesthesis
Vytenis Gurstis (fleitos), Artūras Kažimėkas (klarnetai), Diemantė Merkevičiūtė (smuikas), Monika Kiknadzė (altas), Gunda Baranauskaitė (violončelė), Marta Finkelštein (fortepijonas)
Dirigentas Karolis Variakojis
Programa: Dominykas Digimas (Kristijono Dirsės vaizdo projekcija), Sylvain Marty, Regis Campo, Gérard Grisey
10-15-1_1599216656-80cf0c83e77238d45ddaf0d3d577c6e4.png Spalio 15 1 val. 50 min. 8 Eur

Talentingi ir ryžtingi

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė
Koncertas jaunimui
Lina Žutautaitė (fortepijonas)
Programa: Ferenc Liszt, Sergej Rachmaninov, Aleksandr Skriabin, Claude Debussy, Federico Mompou
Fortepijoninis trio META: Marija Pranskutė (smuikas), Deividas Dumčius (violončelė), Julija Bagdonavičiūtė (fortepijonas)
Programa: Ludwig van Beethoven, Bronius Kutavičius
vario-tiltai-iv-10-16_1600935650-661e0bb97561224afb0f290a38642b5c.png Spalio 16 1 val. 50 min. 10 Eur

Vario tiltai IV

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Klaipėdos brass kvintetas:
Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Jonas Katauskas (trimitas), Mindaugas Paškauskas (valtorna), Arvydas Stakvilevičius (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba)
Solistas Tom Poulson (trimitas, Švedija)
Programa: Ennio Morricone, Oskar Böhme, Nina Šenk, Leonard Bernstein, Remigijus Šileika ir kt.
kaulosenis_foto-v-petriko-1_1600770976-70a024248c3052b36813d9b357da306a.jpg Spalio 21 1 val. 8 Eur

Kaulo senis ant geležinio kalno

Renginio laikas: 12.00 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Opera vaikams ir visai šeimai
Kompozitorius Bronius Kutavičius
Teksto autorius Sigitas Geda
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus  
Klaipėdos choras „Aukuras“
Meno vadovas Alfonsas Vildžiūnas
Dirigentas Egidijus Kaveckas
Solistai ir aktoriai: Rasa Ulteravičiūtė, Evelina Šimelionė, Gytis Šimelionis
Klaipėdos Vydūno gimnazijos mokinių vokalinis ansamblis
(vadovė Ingrida Bertulienė)
Režisierė Birutė Mar
Dailininkė-scenografė Indrė Pačėsaitė
Vaizdo projekcijų dailininkas Karolis Bratkauskas
kaulosenis_foto-v-petriko-1_1599218922-b76e8364e7680755ae9bf94fa5c16e30.jpg Spalio 21 1 val. 8 Eur

Kaulo senis ant geležinio kalno

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Opera vaikams ir visai šeimai
Kompozitorius Bronius Kutavičius
Teksto autorius Sigitas Geda
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus  
Klaipėdos choras „Aukuras“
Meno vadovas Alfonsas Vildžiūnas
Dirigentas Egidijus Kaveckas
Solistai ir aktoriai: Rasa Ulteravičiūtė, Evelina Šimelionė, Gytis Šimelionis
Klaipėdos Vydūno gimnazijos mokinių vokalinis ansamblis
(vadovė Ingrida Bertulienė)
Režisierė Birutė Mar
Dailininkė-scenografė Indrė Pačėsaitė
Vaizdo projekcijų dailininkas Karolis Bratkauskas

 

10-22_1599220508-2b24951f43d639da0ff8e551c5b00f68.png Spalio 22 1 val. 10 min. 8 Eur

Arfa ir fleita šoka tango

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė
Duetas H2F:
Aistė Baliunytė (arfa)
Vytenis Gurstis (fleita)
Programa: Jean Cras, Gabriel Fauré, Bernard Andrès, Ástor Piazzolla
zlabys-matvejevo-foto_1599221866-06a40d0c0de02585304e35977d04c4bc.jpg Spalio 27 1 val. 50 min. 14 Eur

Angliškos siuitos

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė
Andrius Žlabys (fortepijonas, Lietuva-JAV)
Programa: Johann Sebastian Bach

andrius-puskunigis-1_1599222550-4dfac93defc7c752fd49af7020a41a77.jpg Spalio 30 1 val. 50 min. 14 Eur

Šarmingasis oboe d'amore

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus 
Solistas Andrius Puskunigis (obojus, meilės obojus, Lietuva–Prancūzija)
Dalyvauja Celine Scibetta–Puskunigis (klavesinas, Prancūzija), Vincent Bernardth  (klavesinas, vargonai, Prancūzija), Parsival Castro (teorba, barokine gitara, Prancūzija) 
Programa: Georg Friedrich Händel, Alfred Schnittke, Krzysztof Penderecki
karlsono-mokyklele_d-bielkausko-foto-1_1599223488-2c033c2ad870559aa7c6359a77be1a41.jpg Lapkričio 5 45 min. 6 Eur

Karlsono mokyklėlė

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Edukacinė programa 5–11 metų vaikams
Klaipėdos brass kvintetas:
Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Jonas Katauskas (trimitas), Mindaugas Paškauskas (valtorna), Arvydas Stakvilevičius (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba)
Aktorius Aurelijus Liškauskas
Režisierius ir aktorius Nerijus Gedminas
Programa: Genadij Gladkov, Piotr Čaikovskij, Jacques Offenbach, Tauras Adomavičius ir kt.
domas-rimeika-57_1599573219-af309683e63ebea86587ca6e5d78bff0.jpg Lapkričio 7 1 val. 50 min. 10 Eur

Dėlionė orkestrui VII: solissimo

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Programa: Roberto Molinelli, Eugène Ysaÿe, Georg Friedrich Händel-Johan Halvorsen, MAias Alyamani, Vidmantas Bartulis, Vilhelmas Čepinskis ir kt. 
beethovenas-prie-baltijos-11-11_1599554919-e01a02dc1d500712842e5af90cd88349.png Lapkričio 11 1 val. 50 min. 10 Eur

Beethovenas prie Baltijos

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Dalia Dėdinskaitė (smuikas)
Gleb Pyšniak (violončelė)
Ralf Taal (fortepijonas, Estija)
Programa: Ludwig van Beethoven, Pēteris Vasks,Arvo Pärt, Anatolijus Šenderovas
zmo-xxiv-11-19_1599574029-1669e99fea3f549dad2e991e2bd767a9.png Lapkričio 19 45 min. 6 Eur

Žaismingos muzikos simfoninis orkestras XXIV

Renginio laikas: 12.00 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijos mažasis simfoninis orkestras
Vadovas ir dirigentas Egidijus Miknius
Solistai – Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijos ir Klaipėdos E. Balsio menų gimnazijos mokiniai
Koncerto vedėjai: Gediminas Povilavičius ir Dovilė Kirdaitė
Programa: Antonio Vivaldi, Johann Sebastian Bach,  Carl Maria von Weber, Pablo de Sarasate, Wolf Ebann, Jules Massenet, William Gillock, Lars Eric Larsson
zmo-xxiv-11-19_1599574138-0ea88e0e3accbcb487efe5029e9dd12e.png Lapkričio 19 45 min. 6 Eur

Žaismingos muzikos simfoninis orkestras XXIV

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijos mažasis simfoninis orkestras
Vadovas ir dirigentas Egidijus Miknius
Solistai – Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijos ir Klaipėdos E. Balsio menų gimnazijos mokiniai
Koncerto vedėjai: Gediminas Povilavičius ir Dovilė Kirdaitė
Programa: Antonio Vivaldi, Johann Sebastian Bach,  Carl Maria von Weber, Pablo de Sarasate, Wolf Ebann, Jules Massenet, William Gillock, Lars Eric Larsson
muzikines-kryzkeles-11-20_1599565095-16c994764b68d59e7efe8a8c5d115007.png Lapkričio 20 1 val. 50 min. 10 Eur

Muzikinės kryžkelės

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Guoda Gedvilaitė (fortepijonas)
M. K. Čiurlionio styginių kvartetas: Jonas Tankevičius (I smuikas), Darius Dikšaitis (II smuikas), Gediminas Dačinskas (altas), Gleb Pyšniak (violončelė)
Programa: Ludwig van Beethoven, Clara Schumann,Loreta Narvilaitė (premjera), Ástor Piazzolla G. Gedvilaitė, Francis Poulenc G. Gedvilaitė, Maria Schneider G. Gedvilaitė, Juozas Naujalis G. Gedvilaitė, Nikolaj Medtner
dialogai-su-beethovenu-11-27_1599563750-a78e16448666d611a8b3987a626cdfed.png Lapkričio 27 1 val. 50 min. 10 Eur

Dialogai su Beethovenu

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Gabrielius Alekna (fortepijonas, LietuvaJAV)
Caroline Stinson (violončelė,KanadaJAV)
Programa: Ludwig van Beethoven, Žibuoklė Martinaitytė (premjera), Anton Webern, Andy Waggoner