muzikos-namuciai-03-25_1591101094-26811e1c76999be592231fb10a915c44.png Liepos 8 40 min. 6 Eur

Muzikos namučiai

Renginio laikas: 11.00 val. 
Renginio vieta: parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės
Edukacinė programa 2–6 metų vaikams ir jų tėveliams
Justina Orlovskytė (vokalas, fleitos)
Ingrida Spalinskaitė-Kurienė (perkusija, kanklės)
Kotryna Šileikaitė (režisierė, aktorė, vokalas)
Rūta Lečaitė (scenografė)
Programa: Nijolė Sinkevičiūtė, Camille Saint-Saëns, Julian Nott ir kt.

muzikos-namuciai-03-25_1591101263-85ef6f2dc1d92b279f165a7760b0fb93.png Liepos 8 40 min. 6 Eur

Muzikos namučiai

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės
Edukacinė programa 2–6 metų vaikams ir jų tėveliams
Justina Orlovskytė (vokalas, fleitos)
Ingrida Spalinskaitė-Kurienė (perkusija, kanklės)
Kotryna Šileikaitė (režisierė, aktorė, vokalas)
Rūta Lečaitė (scenografė)
Programa: Nijolė Sinkevičiūtė, Camille Saint-Saëns, Julian Nott ir kt.

baltas-liepos-vakaras-07-09_1591101763-b840f146be817c13b040ff623c7781e6.png Liepos 9 1 val. 10 min. 10 Eur

Baltas liepos vakaras

Renginio laikas: 19.30 val. 
Renginio vieta: parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės
Grupė „Baltos varnos“: Milda Andrijauskaitė-Bakanauskienė (vokalas, smuikas, gitara), Teresė Andrijauskaitė (vokalas, smuikas, gitara), Julius Bakanauskas (bosinė gitara), Tadas Dešukas (mandolina), Tomas Urbanavičius (mušamieji)
Klaipėdos brass kvintetas:
Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Alius Maknavičius (trimitas), Mindaugas Paškauskas (valtorna), Arvydas Stakvilevičius (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba)
Programa: Jan Magre Forde, James Morrison,  grupės „Baltos varnos“ kūryba (Leonardo Pilkausko aranžuotės)

juodai-balta-naktis-07-11_1591103423-dca0a6632c7c5484ed4b225de5f03a80.png Liepos 11 1 val. 10 min. 10 Eur

Juodai balta naktis

Renginio vieta: parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės 
18.30 val. 
Eglė Andrejevaitė (fortepijonas)
Programa: Fryderyk Chopin
20.00 val. Rokas Valuntonis (fortepijonas)
Programa: Edvard Grieg, Carl Philipp Emanuel Bach, Domenico Scarlatti, Robert Schumann, Charles Gounod

perkusija-ir-choras-07-15_1591777713-db5aefee4958ed6d127258870a65bdd6.png Liepos 15 1 val. 10 min. 10 Eur

Perkusija ir choras

Renginio laikas: 19.30 val. 
Renginio vieta: parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės
Ansamblis „Giunter Percussion“: Pavel Giunter, Tomas Kulikauskas, Sigitas Gailius (mušamieji)
Solistas Andrius Rekašius (marimba)
Klaipėdos choras „Aukuras“
Meno vadovas ir dirigentas Alfonsas Vildžiūnas
Programa: Gene Koshinski, Nebojsa Jovan Zivkovic, Vaclovas Augustinas, Jonas Tamulionis 
esamasis-laikas-04-01_1586855709-73494b88668f1eae44a1c86be291e057.png Liepos 18 1 val. 15 min. 10 Eur

Esamasis laikas

Renginio laikas: 18.00 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Šiuolaikinės muzikos ir šokio koliažas
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas ir solistas Mindaugas Bačkus (violončelė)
Muzika: Žibuoklė Martinaitytė, Raminta Šerkšnytė, Justina Repečkaitė, Loreta Narvilaitė, Vidmantas Bartulis
Šeiko šokio teatras: Agnija Šeiko (meno vadovė, šokėja), Oksana Griaznova, Mantas Černeckas, Gintarė Ščavinskaitė, Marija Ivaškevičiūtė, Inga Kuznecova, Dovilė Binkauskaitė, Niels Claes, Evgenij Kalachov (šokėjai)
Choreografija: Lora Juodkaitė, Oksana Griaznova, Aušra Krasauskaitė, Lukas Karvelis, Agnija Šeiko, Aira Naginevičiūtė

Koprodiuseris: 
 
Šeiko šokio teatras 
 
ten-toli-iki-vidurnakcio-04-22_1587016520-4f4a850f98b05acebaf8a4c709e5c56c.png Liepos 21 1 val. 50 min. 10 Eur

Ten toli, iki vidurnakčio

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Šv. Kristoforo kamerinis orkestras
Meno vadovas ir dirigentas Modestas Barkauskas
Dirigentas Karolis Variakojis
Solistas Arvydas Kazlauskas (saksofonas)
Dalyvauja Saksofonų kvintetasAtomos“ (Latvija):
Arvydas Kazlauskas (sopraninis saksofonas), Aigars Raumanis (altinis saksofonas),
Katrīna Kivleniece-Cābule(altinis saksofonas), Jānis Puķītis (tenorinis saksofonas), Rūdolfs Pēteris Rubenis (baritoninis saksofonas)
Programa: Joseph Haydn, Frank Bridge, Bronius Kutavičius, Ramūnas Motiekaitis, Piet Swerts 

trimito-miestas_1586858809-5b7372b608136a1c393c29667b06bb37.png Liepos 22 1 val. 6 Eur

Trimito miestas

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Muzikinė edukacinė pasaka visai šeimai
Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ 
Vadovas Antanas Kučinskas
Vyr. dirigentas Ugnius Vaiginis
Režisierė, scenarijaus autorė ir aktorė Birutė Mar
Kostiumų ir scenografijos dailininkė Indrė Pačėsaitė
Vaizdo projekcijų autorius Karolis Bratkauskas
Šviesų dailininkas Rimas Petrauskas
Dizaineriai Asta Puikienė, Martynas Latušinskas
Programa: Tauras Adomavičius, Victor Saintz, Igor Stravinskij, Paul Anthony Romero, Chris Evan Hass, Irving Berlin, Eugène Bourdeau, Herman Beeftink, Ceri John, Jennifer Higdon
simfonines-muzikos-puota-04-04_1580458909-603cd2a81ba3bb09df2261d5d73a5e66_1586860044-3f8dd9b5f32e038d8188755e1a183727.png Liepos 23 1 val. 50 min. 14 Eur

Simfoninės muzikos puota

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
Meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius
Solistas Lukas Geniušas (fortepijonas, Lietuva–Rusija)
Programa: Sergej Rachmaninov, Dmitrij Šostakovič
bach-beethoven-bartulis-07-25_1591779195-076863975676c1a36ff50de83afa43b9.png Liepos 25 1 val. 50 min. 10 Eur

Bach–Beethoven–Bartulis

Renginio laikas: 18.00 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas ir solistas Mindaugas Bačkus (violončelė)
Šiaulių kamerinis orkestras
Meno vadovas ir solistas Vilhelmas Čepinskis (smuikas)
Solistas Motiejus Bazaras (fortepijonas)
Programa: Johann Sebastian Bach, Ludwig van Beethoven, Vidmantas Bartulis

07-26_1587017120-0dd2af4ab4a9696e7f34e86174c3a217.png Liepos 26 14 Eur

Romantiškos muzikos galia

Renginio laikas: 18.00 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras
Meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Pitrėnas
Dirigentas Modestas Barkauskas
Solistai: Aistė Pilibavičiūtė (sopranas), Liudas Mikalauskas (bosas)
Programa: Mikalojus Konstantinas Čiurlionis, Balys Dvarionas, Vytautas Klova, Giedrius Kuprevičius, Arvydas Malcys, Wolfgang Amadeus Mozart, Charles Gounod, Gaetano Donizetti, George Gershwin
arbata-dviems-07-30_1591104212-67cba12443b0f45eff391f3e2f7f615e.png Liepos 30 1 val. 10 min. 10 Eur

Arbata dviem

Renginio laikas: 19.30 val. 
Renginio vieta: parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės
Seserų duetas D&D:
Marija Dūdaitė (sopranas)
Ieva Dūdaitė (fortepijonas)
Programa: Leonard Cohen, Georges Bizet, Louis Guglielmi, Georges Bizet, Giaccomo Puccini, Richard Rodgers, Ivo Robić, Bert Kaempfert, Juan Obradors, Irving Berlin, Ástor Piazzolla, Ieva Dūdaitė                                      

zodiakas-08-05_1591778239-12558d3a6bdca152cf6dc3629281f724.png Rugpjūčio 5 1 val. 10 min. 10 Eur

Zodiakas

Renginio laikas: 19.30 val. 
Renginio vieta: parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės
Motiejus Bazaras (klavišiniai, programavimas), Mykolas Bazaras (bosinė gitara,klavišiniai, programavimas), Benediktas Bazaras (mušamieji,klavišiniai, programavimas)
Programa: Mikalojaus Konstantino Čiurlionio kūrinių rekompozicijos džiazo, roko ir elektroninės muzikos stiliais

dziazo-legenda-08-07_1591183910-6e8bed1d076a511b3e69760f6196d286.png Rugpjūčio 7 1 val. 10 min. 10 Eur

Džiazo legenda

Renginio laikas: 19.30 val. 
Renginio vieta: parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas  Bačkus
Leonidas Šinkarenko (bosinė gitara)
Linas Būda (perkusija)
Jan Maksimovič (sopraninis ir tenorinis saksofonai)
Vytautas Labutis (saksofonas, klavišiniai)
Programa: Leonido Šinkarenkos autorinės kompozicijos (Rimanto Giedraičio aranžuotės)
tau-tevynes-dangus-08-14_1591777078-38f9baad05cd69f82d1cbf72681a7468.png Rugpjūčio 14 1 val. 10 min. 10 Eur

Tau Tėvynės dangus

Renginio laikas: 19.30 val. 
Renginio vieta: parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės
Klaipėdos choras „Aukuras“
Meno vadovas ir dirigentas Alfonsas Vildžiūnas
Solistas Stein Skjervold (baritonas, Norvegija–Lietuva)
Dalyvauja Edita Ambrozaitienė (fortepijonas)
Programa: Edvard Grieg, Juozas Gruodis, Robertas Varnas, Gediminas Purlys, Vladimiras Konstantinovas, Zigmas Virkšas, Remigijus Šileika

 

vario-tiltai-iii-08-16_1591186270-c46ac9b737a3b4e58a09c84373f2f269.png Rugpjūčio 16 1 val. 10 min. 10 Eur

Vario tiltai III

Renginio laikas: 19.30 val. 
Renginio vieta: parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės
Klaipėdos brass kvintetas:
Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Alius Maknavičius (trimitas), Mindaugas Paškauskas (valtorna), Arvydas Stakvilevičius (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba)
Solistas Tom Poulson (trimitas, Švedija)
Programa: Ennio Morricone, Oskar Böhme, Nina Šenk ir kt.
the-empty-hours-09-17_1593500252-b192c35771a50828598900dbda74055e.png Rugsėjo 17 14 Eur

Opera-monodrama „The Empty Hours“

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Kompozitorius Ricardo Llorca
Režisierė Loreta Vaskova
Kostiumų dailininkė Žaneta Černė
Vaizdo projekcijų autorius Rimas Sakalauskas
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Choras Jauna muzika
Meno vadovas Vaclovas Augustinas
Solistė Agnė Stančikaitė (sopranas)
Aktorė Gailė Butvilaitė
Gaivilė Simaitytė (fortepijonas)
Dirigentas Alexis Soriano (Ispanija)
prarasto-grozio-beieskant-09-23_1593500985-57b124bae0608867f5e6f7f8f1706c60.png Rugsėjo 23 10 Eur

Prarasto grožio beieškant

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Fortepijoninis trio „FortVio“: Indrė Baikštytė (fortepijonas), Ingrida Rupaitė-Petrikienė (smuikas), Povilas Jacunskas (violončelė)
Žibuoklė Martinaitytė (vaizdo projekcijos)
Programa: Žibuoklė Martinaitytė. „Prarasto grožio beieškant“

elektrine-poema-09-25_1593501627-2cafbfff18da7924726547749a7eb3b3.png Rugsėjo 25 14 Eur

Elektrinė poema

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
Meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius
Solistė Lauryna Bendžiūnaitė (sopranas)
Programa: Benjamin Britten, Witold Lutosławski, Arvo Pärt, Vytautas Bacevičius, Bronius Kutavičius
ar-tai-buvo-drugelis-09-30_1593502506-56df62f2de12cb27ec496f464fea40c1.png Rugsėjo 30 10, 14 Eur

Ar tai buvo drugelis?

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas ir solistas Mindaugas Bačkus (violončelė)
Dirigentas Matthias Kuhn (Šveicarija)
Programa: Trank Martin, Iannis Xenakis, Ramūnas Motiekaitis (premjera), Onutė Narbutaitė
ritmo-zaidimai-iii-05-17_1593514213-1ae989f257275a97d2f8bbb1747fa32c.png Spalio 6 6 Eur

Ritmo žaidimai III

Renginio laikas: 12.00 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė
Edukacinė programa vaikams (5-12 metų) ir jų tėveliams
Rugilė Latvėnaitė, Simonas Lunevičius (aktoriai)
Ingrida Spalinskaitė-Kurienė (mušamieji)
Programa: ritmo žaidimai su kūno perkusija, šiuolaikinių kompozitorių kūriniai mušamiesiems instrumentams

 

ritmo-zaidimai-iii-05-17_1593514408-0be7b357f730227d2bc1685c1ca24c5b.png Spalio 6 6 Eur

Ritmo žaidimai III

Renginio laikas: 18.30 val.  
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė
Edukacinė programa vaikams (5-12 metų) ir jų tėveliams
Rugilė Latvėnaitė, Simonas Lunevičius (aktoriai)
Ingrida Spalinskaitė-Kurienė (mušamieji)
Programa: ritmo žaidimai su kūno perkusija, šiuolaikinių kompozitorių kūriniai mušamiesiems instrumentams
vortex-temporum-10-07_1593607632-062368688bdd6e264b5eebb53081feab.png Spalio 7 10 Eur

Vortex Temporum

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Šiuolaikinės muzikos ansamblis Synaesthesis
Vadovai Karolis Variakojis, Marta Finkelštein
Dirigentas Karolis Variakojis
Programa: Dominykas Digimas, Sylvain Marty, Regis Campo, Gerard Grisey