2_1593517736-a27c4bff1bf07d960faf3071e0e9743f.jpg Nemokamai Liepos 6 40 min.

N valstybė

Renginio laikas: 19.45 val.  
Renginio vieta: Nidos Švč. Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos bažnyčia (Taikos g. 17, Nida)
Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo Karūnavimo ir Tautiškos giesmės) dienos minėjimas
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Kauno vokalinis ansamblis „Acusto
Meno vadovas Kęstutis Jakeliūnas
Solistės: Asta Krikščiūnaitė (sopranas), Nora Petročenko (mecosopranas)
Programa: Algirdas Martinaitis oratorija „Gailestingumo altorius“
21.00 val. Tautiškos giesmės giedojimas Kuršių marių krantinėje Nidoje prie Vytauto Kernagio skulptūros.
105979725_3541494559211752_921898336219674737_o_1593156481-9382f5269a73e2b7e6de5a1c949f0c56.jpg Nemokamai Liepos 6

Tautiška giesmė aplink pasaulį

Renginio vieta: Liepų g. 16 (priešais kariliono bokštą)
20.30 val. Klaipėdos kariliono koncertas
Gros karilionininkas Kęstutis Kačinskas
21.00 val. Tautiškos giesmės giedojimas
Dalyvauja: Klaipėdos choras „Aukuras“ (meno vadovas ir dirigentas A. Vildžiūnas) ir karilionininkas Kęstutis Kačinskas
5_1593521487-5095fa6816c7ddaf058b65a28a16f6cb.jpg Nemokamai Liepos 18 1 val.

Interaktyvi vasaros skaitykla

Renginio laikas: 13.00 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos Karlskronos aikštė
Klaipėdos brass kvintetas:
Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Alius Maknavičius (trimitas), Mindaugas Paškauskas (valtorna), Arvydas Stakvilevičius (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba)
Programa: Rimantas Giedraitis, Franz Lehar, Henry Mancini, Guy Rodenhof, Tauras Adomavičius ir kt.
aukuras-1110_1591000798-7ff98d21ce1f416cc149d22f50b51b1e.jpg Nemokamai Liepos 18 1 val.

XIV Medvėgalio menų festivalis

Renginio laikas: 20.00 val. 
Renginio vieta: Medvėgalio piliakalnio papėdė (Šilalės rajonas) 
Klaipėdos choras „Aukuras“ 
Meno vadovas ir dirigentas Alfonsas Vildžiūnas
Dalyvauja Saulius Šiaučiulis (fortepijonas)
Programa: Mikalojus Konstantinas Čiurlionis, Vytautas Klova, Konstancija Brundzaitė, Algirdas Martinaitis, Nijolė Sinkevičiūtė, Vaclovas Augustinas, Jonas Tamulionis ir kt.

 

1_1593526069-324e4199debfa1fe08aa0465f9a3e7f8.png Nemokamai Liepos 25 1 val.

„Muzika ant vandens“ JŪROS ŠVENTĖJE

Renginio laikas: 16.00 val. 
Renginio vieta: Dangės upės atkarpa, nuo Biržos iki Pilies tiltų 
Klaipėdos brass kvintetas:
Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Alius Maknavičius (trimitas), Mindaugas Paškauskas (valtorna), Arvydas Stakvilevičius (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba)
Programa: Rimantas Giedraitis, Franz Lehar, Henry Mancini, Guy Rodenhof, Tauras Adomavičius ir kt.
vakaro-varpai-5738_1593698708-67de4554f67743c6622ba8ff109ebe97.jpg Liepos 26 1 val.

Sakralinės muzikos aidai po Šv. Onos bažnyčios skliautais

Renginio laikas: 12.30 val.  
Renginio vieta: Akmenės Šv. Onos bažnyčia (K. Kasakausko g. 5, Akmenė)
Klaipėdos brass kvintetas:
Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Alius Maknavičius (trimitas), Mindaugas Paškauskas (valtorna), Arvydas Stakvilevičius (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba)                               
brass_1_foto-v-petrikas_1591001332-77392119a200bf732081e5b8a15e0d8f.jpg Nemokamai Rugpjūčio 7 1 val.

Muzikinės bažnyčių naktys Šiaulių rajone

Renginio laikas: 20.00 val. 
Renginio vieta: Bazilionų Šv. Bazilijaus Didžiojo bažnyčia (Vytauto g. 27A, Bazilionai)
Klaipėdos brass kvintetas:
Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Alius Maknavičius (trimitas), Mindaugas Paškauskas (valtorna), Arvydas Stakvilevičius (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba)
Solistė Beata Ignatavičiūtė (sopranas)                               
Programa: Giovani Gabrieli, Johann Sebastian Bach, Alessandro Scarlatti, Antonio Caldara ir kt.

 

klaipedos-kamerinis-orkestras_1591001787-a19b2d270f54561c7a93f5ce50558be2.jpg Nemokamai Rugpjūčio 15 1 val.

Sedos bažnyčios 250 metų jubiliejui

Renginio laikas: 21.00 val. 
Renginio vieta: Sedos Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų bažnyčia (Varduvos gatvė 1, Seda, Mažeikių rajonas)
Sedos bažnyčios 250 metų jubiliejui
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Kauno vokalinis ansamblis „Acusto
Meno vadovas Kęstutis Jakeliūnas
Solistės: Aušra Krikščiūnaitė (sopranas), Nora Petročenko (mecosopranas)
Programa: Algirdas Martinaitis oratorija „Gailestingumo altorius“

 


ciurlionis_1591009312-ea1cd1f995dfff6afd3cfcc9c6349535.jpg Rugpjūčio 21 1 val.

VIII tarptautinio M. K. Čiurlionio festivalio atidarymo koncertas

Renginio laikas: 20.00 val. 
Renginio vieta: Palangos grafų Tiškevičių rūmų terasa (Vytauto gatvė 17, Palanga)
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Programa: Mikalojus Konstantinas Čiurlionis, Loreta Narvilaitė, Balys Dvarionas, Teisutis Makačinas, Vidmantas Bartulis, Arvydas Malcys 


repertuaro-sablonaslt-d38f73db41e0530772b5054a81f5f884_1592311269-aaa14167590f2f19e7f3757cd9745a5c.png Nemokamai Rugsėjo 4

Klaipėdos Pilies džiazo festivalis 2020

Renginio laikas: 19.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos kruizinių laivų terminalas (Priešpilio g. 9, Klaipėda)
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Tal Babitzky (Izraelis)
Programa: Tal Babitzky and Klaipeda Chamber Orhestra – „Ethereal Fusion“

 

sofija-muzikuoja-premjera-10-24_1591007321-0c9d50cc252e4597802a009e1b21b702.png Spalio 4 50 min.

Muzikuojanti karvutė Sofija

Renginio laikas: 12.00 val. 
Renginio vieta: Lietuvos nacionalinė filharmonija (Aušros Vartų g. 5, Vilnius) 
Muzikinis spektaklis visai šeimai
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Dirigentas Egidijus Miknius
Kompozitorė Zita Bružaitė
Laima Akstinaitė (režisierė ir aktorė)
Simonas Lunevičius (aktorius)
Angelina Furmaniuk-Savickienė  (scenografija, kostiumai)
Lietuviško teksto autorė Karolina Rybačiauskaitė
Pagal Geoffroy de Pennart Sophie macht Musik

pepe-keliauja-i-koncerta-11-13_1591008392-128bb6f50567ab46250bfb06e2f6c5f7.png Spalio 25 1 val. 20 min.

Pepė keliauja į koncertą

Renginio laikas: 14.00 val. 
Renginio vieta: Kauno valstybinė filharmonija (E. Ožeškienės g. 12, Kaunas) 
Koncertas visai šeimai
Klaipėdos brass kvintetas:
Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Alius Maknavičius (trimitas), Mindaugas Paškauskas (valtorna), Arvydas Stakvilevičius (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba)
Nerijus Gedminas (scenarijus ir režisūra)
Justina Jaruševičiūtė (vaizdo projekcija)
Rugilė Latvėnaitė (aktorė)
Programa: Georg Friedrich Händel, Claude Debussy, Piotr Čaikovskij, Hugo Emil Alfven, John Williams, Harm Evers, Henry Mancini, Georg Riedel