5_1593521487-5095fa6816c7ddaf058b65a28a16f6cb.jpg Nemokamai Liepos 18 1 val.

Interaktyvi vasaros skaitykla

Renginio laikas: 15.00 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos Karlskronos aikštė
Klaipėdos brass kvintetas:
Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Jonas Katauskas (trimitas), Mindaugas Paškauskas (valtorna), Arvydas Stakvilevičius (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba)
Programa: Rimantas Giedraitis, Franz Lehar, Henry Mancini, Guy Rodenhof, Tauras Adomavičius ir kt.
esamasis-laikas-04-01_1586855709-73494b88668f1eae44a1c86be291e057.png Liepos 18 1 val. 15 min. 10 Eur

Esamasis laikas

Renginio laikas: 18.00 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Šiuolaikinės muzikos ir šokio koliažas
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas ir solistas Mindaugas Bačkus (violončelė)
Muzika: Žibuoklė Martinaitytė, Raminta Šerkšnytė, Justina Repečkaitė, Loreta Narvilaitė, Vidmantas Bartulis
Šeiko šokio teatras: Agnija Šeiko (meno vadovė, šokėja), Oksana Griaznova, Mantas Černeckas, Gintarė Ščavinskaitė, Marija Ivaškevičiūtė, Inga Kuznecova, Dovilė Binkauskaitė, Niels Claes, Evgenij Kalachov (šokėjai)
Choreografija: Lora Juodkaitė, Oksana Griaznova, Aušra Krasauskaitė, Lukas Karvelis, Agnija Šeiko, Aira Naginevičiūtė

Koprodiuseris: 
 
Šeiko šokio teatras 
 
aukuras-1110_1591000798-7ff98d21ce1f416cc149d22f50b51b1e.jpg Nemokamai Liepos 18 1 val.

XIV Medvėgalio menų festivalis

Renginio laikas: 20.00 val. 
Renginio vieta: Medvėgalio piliakalnio papėdė (Šilalės rajonas) 
Klaipėdos choras „Aukuras“ 
Meno vadovas ir dirigentas Alfonsas Vildžiūnas
Dalyvauja Saulius Šiaučiulis (fortepijonas)
Programa: Mikalojus Konstantinas Čiurlionis, Vytautas Klova, Konstancija Brundzaitė, Algirdas Martinaitis, Nijolė Sinkevičiūtė, Vaclovas Augustinas, Jonas Tamulionis ir kt.

 

ten-toli-iki-vidurnakcio-04-22_1587016520-4f4a850f98b05acebaf8a4c709e5c56c.png Liepos 21 1 val. 50 min. 10 Eur

Ten toli, iki vidurnakčio

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Šv. Kristoforo kamerinis orkestras
Meno vadovas ir dirigentas Modestas Barkauskas
Dirigentas Karolis Variakojis
Solistas Arvydas Kazlauskas (saksofonas)
Dalyvauja Saksofonų kvintetasAtomos“ (Latvija):
Arvydas Kazlauskas (sopraninis saksofonas), Aigars Raumanis (altinis saksofonas),
Katrīna Kivleniece-Cābule(altinis saksofonas), Jānis Puķītis (tenorinis saksofonas), Rūdolfs Pēteris Rubenis (baritoninis saksofonas)
Programa: Joseph Haydn, Frank Bridge, Bronius Kutavičius, Ramūnas Motiekaitis, Piet Swerts 

trimito-miestas_1586858809-5b7372b608136a1c393c29667b06bb37.png Liepos 22 1 val. 6 Eur

Trimito miestas

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Muzikinė edukacinė pasaka visai šeimai
Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ 
Vadovas Antanas Kučinskas
Vyr. dirigentas Ugnius Vaiginis
Režisierė, scenarijaus autorė ir aktorė Birutė Mar
Kostiumų ir scenografijos dailininkė Indrė Pačėsaitė
Vaizdo projekcijų autorius Karolis Bratkauskas
Šviesų dailininkas Rimas Petrauskas
Dizaineriai Asta Puikienė, Martynas Latušinskas
Programa: Tauras Adomavičius, Victor Saintz, Igor Stravinskij, Paul Anthony Romero, Chris Evan Hass, Irving Berlin, Eugène Bourdeau, Herman Beeftink, Ceri John, Jennifer Higdon
simfonines-muzikos-puota-04-04_1580458909-603cd2a81ba3bb09df2261d5d73a5e66_1586860044-3f8dd9b5f32e038d8188755e1a183727.png Liepos 23 1 val. 50 min. 14 Eur

Simfoninės muzikos puota

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
Meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius
Solistas Lukas Geniušas (fortepijonas, Lietuva–Rusija)
Programa: Sergej Rachmaninov, Dmitrij Šostakovič
1_1593526069-324e4199debfa1fe08aa0465f9a3e7f8.png Nemokamai Liepos 25 1 val.

„Muzika ant vandens“ JŪROS ŠVENTĖJE

Renginio laikas: 16.00 val. 
Renginio vieta: Dangės upės atkarpa, nuo Biržos iki Pilies tiltų 
Klaipėdos brass kvintetas:
Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Jonas Katauskas (trimitas), Mindaugas Paškauskas (valtorna), Arvydas Stakvilevičius (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba)
Programa: Rimantas Giedraitis, Franz Lehar, Henry Mancini, Guy Rodenhof, Tauras Adomavičius ir kt.
bach-beethoven-bartulis-07-25_1591779195-076863975676c1a36ff50de83afa43b9.png Liepos 25 1 val. 50 min. 10 Eur

Bach–Beethoven–Bartulis

Renginio laikas: 18.00 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas ir solistas Mindaugas Bačkus (violončelė)
Šiaulių kamerinis orkestras
Meno vadovas ir solistas Vilhelmas Čepinskis (smuikas)
Solistas Motiejus Bazaras (fortepijonas)
Programa: Johann Sebastian Bach, Ludwig van Beethoven, Vidmantas Bartulis

vakaro-varpai-5738_1593698708-67de4554f67743c6622ba8ff109ebe97.jpg Liepos 26 1 val.

Sakralinės muzikos aidai po Šv. Onos bažnyčios skliautais

Renginio laikas: 12.30 val.  
Renginio vieta: Akmenės Šv. Onos bažnyčia (K. Kasakausko g. 5, Akmenė)
Klaipėdos brass kvintetas:
Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Jonas Katauskas (trimitas), Mindaugas Paškauskas (valtorna), Arvydas Stakvilevičius (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba)
Programa: P. Dukas, L. Henderson, T. Adomavičius, F. Lehar, J. Viitasaari, G. F. Händel ir kt.

 

 


                               
07-26_1587017120-0dd2af4ab4a9696e7f34e86174c3a217.png Liepos 26 14 Eur

Romantiškos muzikos galia

Renginio laikas: 18.00 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras
Meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Pitrėnas
Dirigentas Modestas Barkauskas
Solistai: Aistė Pilibavičiūtė (sopranas), Liudas Mikalauskas (bosas)
Programa: Mikalojus Konstantinas Čiurlionis, Balys Dvarionas, Vytautas Klova, Giedrius Kuprevičius, Arvydas Malcys, Wolfgang Amadeus Mozart, Charles Gounod, Gaetano Donizetti, George Gershwin
arbata-dviems-07-30_1591104212-67cba12443b0f45eff391f3e2f7f615e.png Liepos 30 1 val. 10 min. 10 Eur

Arbata dviem

Renginio laikas: 19.30 val. 
Renginio vieta: parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės
Seserų duetas D&D:
Marija Dūdaitė (sopranas)
Ieva Dūdaitė (fortepijonas)
Programa: Leonard Cohen, Georges Bizet, Louis Guglielmi, Giaccomo Puccini, Richard Rodgers, Ivo Robić, Bert Kaempfert, Juan Obradors, Irving Berlin, Ástor Piazzolla, Ieva Dūdaitė                                      

zodiakas-08-05_1591778239-12558d3a6bdca152cf6dc3629281f724.png Rugpjūčio 5 1 val. 10 min. 10 Eur

Zodiakas

Renginio laikas: 19.30 val. 
Renginio vieta: parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės
Motiejus Bazaras (klavišiniai, programavimas), Mykolas Bazaras (bosinė gitara,klavišiniai, programavimas), Benediktas Bazaras (mušamieji,klavišiniai, programavimas)
Programa: Mikalojaus Konstantino Čiurlionio kūrinių rekompozicijos džiazo, roko ir elektroninės muzikos stiliais

dziazo-legenda-08-07_1591183910-6e8bed1d076a511b3e69760f6196d286.png Rugpjūčio 7 1 val. 10 min. 10 Eur

Džiazo legenda

Renginio laikas: 19.30 val. 
Renginio vieta: parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas  Bačkus
Leonidas Šinkarenko (bosinė gitara)
Linas Būda (perkusija)
Jan Maksimovič (sopraninis ir tenorinis saksofonai)
Vytautas Labutis (saksofonas, klavišiniai)
Programa: Leonido Šinkarenkos autorinės kompozicijos (Rimanto Giedraičio aranžuotės)
brass_1_foto-v-petrikas_1591001332-77392119a200bf732081e5b8a15e0d8f.jpg Nemokamai Rugpjūčio 7 1 val.

Muzikinės bažnyčių naktys Šiaulių rajone

Renginio laikas: 20.00 val. 
Renginio vieta: Bazilionų Šv. Bazilijaus Didžiojo bažnyčia (Vytauto g. 27A, Bazilionai)
Klaipėdos brass kvintetas:
Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Jonas Katauskas (trimitas), Mindaugas Paškauskas (valtorna), Arvydas Stakvilevičius (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba)
Solistė Beata Ignatavičiūtė (sopranas)                               
Programa: Giovani Gabrieli, Johann Sebastian Bach, Alessandro Scarlatti, Antonio Caldara ir kt.

 

tau-tevynes-dangus-08-14_1591777078-38f9baad05cd69f82d1cbf72681a7468.png Rugpjūčio 14 1 val. 10 min. 10 Eur

Tau Tėvynės dangus

Renginio laikas: 19.30 val. 
Renginio vieta: parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės
Klaipėdos choras „Aukuras“
Meno vadovas ir dirigentas Alfonsas Vildžiūnas
Solistas Stein Skjervold (baritonas, Norvegija–Lietuva)
Dalyvauja Edita Ambrozaitienė (fortepijonas)
Programa: Edvard Grieg, Juozas Gruodis, Robertas Varnas, Gediminas Purlys, Vladimiras Konstantinovas, Zigmas Virkšas, Remigijus Šileika

 

klaipedos-kamerinis-orkestras_1591001787-a19b2d270f54561c7a93f5ce50558be2.jpg Nemokamai Rugpjūčio 15 1 val.

Sedos bažnyčios 250 metų jubiliejui

Renginio laikas: 21.00 val. 
Renginio vieta: Sedos Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų bažnyčia (Varduvos gatvė 1, Seda, Mažeikių rajonas)
Sedos bažnyčios 250 metų jubiliejui
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Kauno vokalinis ansamblis „Acusto
Meno vadovas Kęstutis Jakeliūnas
Solistės: Asta Krikščiūnaitė (sopranas), Ieva Prudnikovaitė (mecosopranas)
Programa: Algirdas Martinaitis oratorija „Gailestingumo altorius“

 


vario-tiltai-iii-08-16_1591186270-c46ac9b737a3b4e58a09c84373f2f269.png Rugpjūčio 16 1 val. 10 min. 10 Eur

Vario tiltai III

Renginio laikas: 19.30 val. 
Renginio vieta: parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės
Klaipėdos brass kvintetas:
Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Jonas Katauskas (trimitas), Mindaugas Paškauskas (valtorna), Arvydas Stakvilevičius (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba)
Solistas Tom Poulson (trimitas, Švedija)
Programa: Ennio Morricone, Oskar Böhme, Nina Šenk ir kt.
ciurlionis_1591009312-ea1cd1f995dfff6afd3cfcc9c6349535.jpg Rugpjūčio 21 1 val.

VIII tarptautinio M. K. Čiurlionio festivalio atidarymo koncertas

Renginio laikas: 20.00 val. 
Renginio vieta: Palangos grafų Tiškevičių rūmų terasa (Vytauto gatvė 17, Palanga)
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Programa: Mikalojus Konstantinas Čiurlionis, Loreta Narvilaitė, Balys Dvarionas, Teisutis Makačinas, Vidmantas Bartulis, Arvydas Malcys 


the-empty-hours-09-17_1593500252-b192c35771a50828598900dbda74055e.png Rugsėjo 17 14 Eur

Opera-monodrama „Tuščios valandos“

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Kompozitorius Ricardo Llorca
Režisierė Loreta Vaskova
Kostiumų dailininkė Žaneta Černė
Vaizdo projekcijų autorius Rimas Sakalauskas
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Choras Jauna muzika
Meno vadovas Vaclovas Augustinas
Solistė Agnė Stančikaitė (sopranas)
Aktorė Gailė Butvilaitė
Gaivilė Simaitytė (fortepijonas)
Dirigentas Alexis Soriano (Ispanija)
prarasto-grozio-beieskant-09-23_1593500985-57b124bae0608867f5e6f7f8f1706c60.png Rugsėjo 23 10 Eur

Prarasto grožio beieškant

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Fortepijoninis trio „FortVio“: Indrė Baikštytė (fortepijonas), Ingrida Rupaitė-Petrikienė (smuikas), Povilas Jacunskas (violončelė)
Žibuoklė Martinaitytė (vaizdo projekcijos)
Programa: Žibuoklė Martinaitytė. „Prarasto grožio beieškant“

elektrine-poema-09-25_1593501627-2cafbfff18da7924726547749a7eb3b3.png Rugsėjo 25 14 Eur

Elektrinė poema

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
Meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius
Solistė Lauryna Bendžiūnaitė (sopranas)
Programa: Benjamin Britten, Witold Lutosławski, Arvo Pärt, Vytautas Bacevičius, Bronius Kutavičius
ar-tai-buvo-drugelis-09-30_1593502506-56df62f2de12cb27ec496f464fea40c1.png Rugsėjo 30 10, 14 Eur

Ten buvo drugelis?

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas ir solistas Mindaugas Bačkus (violončelė)
Dirigentas Matthias Kuhn (Šveicarija)
Programa: Frank Martin, Iannis Xenakis, Ramūnas Motiekaitis (premjera), Onutė Narbutaitė
sofija-muzikuoja-premjera-10-24_1591007321-0c9d50cc252e4597802a009e1b21b702.png Spalio 4 50 min.

Muzikuojanti karvutė Sofija

Renginio laikas: 12.00 val. 
Renginio vieta: Lietuvos nacionalinė filharmonija (Aušros Vartų g. 5, Vilnius) 
Muzikinis spektaklis visai šeimai
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Dirigentas Egidijus Miknius
Kompozitorė Zita Bružaitė
Laima Akstinaitė (režisierė ir aktorė)
Simonas Lunevičius (aktorius)
Angelina Furmaniuk-Savickienė  (scenografija, kostiumai)
Lietuviško teksto autorė Karolina Rybačiauskaitė
Pagal Geoffroy de Pennart Sophie macht Musik

ritmo-zaidimai-iii-05-17_1593514213-1ae989f257275a97d2f8bbb1747fa32c.png Spalio 6 6 Eur

Ritmo žaidimai III

Renginio laikas: 12.00 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė
Edukacinė programa vaikams (5-12 metų) ir jų tėveliams
Rugilė Latvėnaitė, Simonas Lunevičius (aktoriai)
Ingrida Spalinskaitė-Kurienė (mušamieji)
Programa: ritmo žaidimai su kūno perkusija, šiuolaikinių kompozitorių kūriniai mušamiesiems instrumentams

 

ritmo-zaidimai-iii-05-17_1593514408-0be7b357f730227d2bc1685c1ca24c5b.png Spalio 6 6 Eur

Ritmo žaidimai III

Renginio laikas: 18.30 val.  
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė
Edukacinė programa vaikams (5-12 metų) ir jų tėveliams
Rugilė Latvėnaitė, Simonas Lunevičius (aktoriai)
Ingrida Spalinskaitė-Kurienė (mušamieji)
Programa: ritmo žaidimai su kūno perkusija, šiuolaikinių kompozitorių kūriniai mušamiesiems instrumentams
vortex-temporum-10-07_1593607632-062368688bdd6e264b5eebb53081feab.png Spalio 7 10 Eur

Vortex Temporum

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Šiuolaikinės muzikos ansamblis Synaesthesis
Vytenis Gurstis (fleitos), Artūras Kažimėkas (klarnetai), Diemantė Merkevičiūtė (smuikas), Monika Kiknadzė (altas), Gunda Baranauskaitė (violončelė), Marta Finkelštein (fortepijonas)
Dirigentas Karolis Variakojis
Programa: Dominykas Digimas (Kristijono Dirsės vaizdo projekcija), Sylvain Marty, Regis Campo, Gérard Grisey
pepe-keliauja-i-koncerta-11-13_1591008392-128bb6f50567ab46250bfb06e2f6c5f7.png Spalio 25 1 val. 20 min.

Pepė keliauja į koncertą

Renginio laikas: 14.00 val. 
Renginio vieta: Kauno valstybinė filharmonija (E. Ožeškienės g. 12, Kaunas) 
Koncertas visai šeimai
Klaipėdos brass kvintetas:
Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Jonas Katauskas (trimitas), Mindaugas Paškauskas (valtorna), Arvydas Stakvilevičius (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba)
Nerijus Gedminas (scenarijus ir režisūra)
Justina Jaruševičiūtė (vaizdo projekcija)
Rugilė Latvėnaitė (aktorė)
Programa: Georg Friedrich Händel, Claude Debussy, Piotr Čaikovskij, Hugo Emil Alfven, John Williams, Harm Evers, Henry Mancini, Georg Riedel