Naujienos

43-iojo „Klaipėdos muzikos pavasario“ staigmena - 4 simfoniniai orkestrai!

Ketvirtadienis 08 vasario 2018 11:56

 

Ar jūs laukiate pavasario?  Ar jūsų kalendoriuose jau suplanuotas kovo 29–balandžio 27 d. laikotarpis? Pasižymėkite, kad tuo metu į Klaipėdą ateis jis – „Klaipėdos muzikos pavasaris“! Visi 8 didingi festivalio renginiai švartuosis Klaipėdos koncertų salėje – didžiausiame pajūrio klasikinės muzikos uoste. Ekspresyvi ir galinga garsų jūra išsilies solistų virtuozų pasažuose, kerės simfoninių, kamerinių orkestrų bei choro koncertuose.

Festivalio programos savitumas – dėmesys Baltijos valstybėms, šiemet mininčioms nepriklausomybės 100-metį. Skambės žymiausių Lietuvos, Latvijos ir Estijos kūrėjų muzika, koncertuos garsiausi atlikėjai. Italijos muzikinei kultūrai atstovausiantis iškilus solistas muzikuos kartu su reprezentaciniu mūsų miesto orkestru, o talentingai lietuvaitei solistei akompanuos žymus Lenkijos orkestras. Vertingi kultūrų dialogai intriguos klausyti juos ir atrasti dar nepatirtas meno galias.

Kitas svarbus programos aspektas – dėmesys violončelei, kuri soluos festivalio atidarymo ir uždarymo koncertuose. Klaipėda nuo pernai palaipsniui tampa tikra violončelės sostine!

Kviečiame pasitikti pavasarį su muzika! Įkvėpkime gyvybės iš klasikos šedevrų ir atgimkime kartu su atbundančia gamta!

Plačiau »