Naujienos

XIV koncertinio sezono atidarymo koncertas

Antradienis 11 liepos 2017 16:24

Klaipėdos koncertų salė XIV koncertinį sezoną pradės išskirtiniu koncertu. Rugsėjo 15-ąją ypatinga viešnia –ekspresija,žavesiu ir įtaiga užburianti dirigentė Mirga Gražinytė-Tyla vėl muzikuos kartu su Klaipėdos kameriniu orkestru. Stulbinančius pastarųjų metų jos karjeros kelius seka gausi muzikinė visuomenė, pasirodymų su ja laukia garsiausi pasaulio kolektyvai ir koncertų salės. Birmingamo miesto simfoninio orkestro vyriausioji dirigentė, Los Andželo filharmonijos orkestro dirigento asistentė klausytojus patraukia savo emocionalumu ir nuoširdumu, o muzikos kritikus – intelekto ir vaizduotės darna. Ši nuostabi asmenybė turi nepaprastą gebėjimą bendrauti su žmonėmis, juos sudominti, uždegti.

Koncerte su Klaipėdos kameriniu orkestru M. Gražinytė-Tyla atliks su Viena susijusių kompozttorių Josepho Haydno  ir  Gustavo Mahlerio kūrinius. Klasicistinės ir romantinės simfonijų partitūros pareikalaus tiek didesnės orkestro sudėties, tiek gaivaus požiūrio į atlikimo tradicijas.

Viename interviu dirigentė sakė: „Muzika mus neša, dėl jos mes degame ir einame į priekį.“ Kartu su ja įkvepiančiai pradėtas KKS koncertinis sezonas viltingai nuteiks būsimiems muzikiniams susitikimams. Kviečiame!

Daugiau informacijos »