Vasaros romansai

2018 Birželio 27
1 val.
10.00 €

Renginio pradžia: 20.00 val.
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės parko estrada

Dovilė Kazonaitė (sopranas)
Srđan Bulat (gitara, Kroatija)
Rūta Mikelaitytė-Kašubienė (fortepijonas)

Programa: Malcolm Arnold, Francisko Asenjo Barbieri, Fernando J. Obradors, Adalbert Marković, Stjepan Šulek, Georges Bizet, Leo Delibes, Manuel de FallaVasaros koncertų ciklą pradės nuostabi „Vasaros romansų“ programa, kurią klaipėdiečiams ir svečiams dovanos dainininkė Dovilė Kazonaitė, gitaristasSrdjan Bulat (Kroatija) ir pianistė Rūta Mikelaitytė-Kašubienė.

Žavioji solistė D. Kazonaitė profesinį kelią pradėjo Klaipėdos E. Balsio menų gimnazijoje bei Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kurioje įgijo operos solistės magistro diplomą. Pernai ji pelnė „Metų vilties“ titulą tarp jaunųjų operos dainininkų. Dažnai D. Kazonaitę galima išvysti ne tik operos scenoje, bet ir kamerinės muzikos programose.

S. Bulat yra laimėjęs bene visus garsiausius gitaros konkursus. Prieš keletą metų gitaristas su pagyrimu baigė studijas Londono karališkojoje  muzikos akademijoje.

Rūta Mikelaitytė-Kašubienė – pirmoji LMTA Koncertmeisterio katedros aspirantė, įgijusi meno licenciato laipsnį. Ji akompanuoja daugeliui geriausių Lietuvos ir užsienio solistų, su kamerinės muzikos projektais nuolat dalyvauja įvairiuose festivaliuose šalyje ir užsienyje.

Programoje skambės įvairiausių autorių dainos, romansai bei kompozicijos gitarai.

Renginio partneris: