„Nakties varpai“

Birželio 24
1 val.
3 €

Renginio pradžia: 21.00 val.
Renginio vieta: Klaipėdos laikrodžių muziejaus kiemelis
(Liepų g. 12.)

Stanislovas Žilevičius (karilionas), Saulius Petreikis (fleita, trimitas, lietuvių ir pasaulio pučiamieji instrumentai), Donatas Petreikis (sopraninis saksofonas), Vytautas Mikeliūnas (I smuikas), Juozas Staniulis (II smuikas), Ugnė Petrauskaitė (altas), Mindaugas Bačkus (violončelė), Juozas Martinkėnas (gitara), Andrius Daugirdas (bosinė gitara), Andrius Kairys (perkusija), Mindaugas Balčiūnas (klavišiniai)

Programa: pasaulio muzikos projektas, pagrįstas lietuvių ir kitų tautų etnine muzika21 valandą „Nakties varpai“ vainikuos festivalio programą. Tai bus pasaulio muzikos projektas, kūrybinei idėjai įgyvendinti subursiantis skirtingų muzikos stilių atlikėjus. Jų pristatymą pradėsime nuo klaipėdiečio karilionininko Stanislovo Žilevičiaus. Jis ištikimai tarnauja karilionui, skleidžia jo muziką jau beveik 30 metų. Multiinstrumentininkas Saulius Petreikis gros fleita, trimitu, lietuvių ir pasaulio pučiamaisiais instrumentais. Šis savitas ir kūrybingas atlikėjas, inovatyvios ir kartu autentiškos lietuviškos muzikos kūrėjas daug gilinasi į pasaulio tautų muziką.  Saulius yra ir šio projekto aranžuočių autorius.

Koncerte dalyvaus tiek klasikinės sudėties styginių kvartetas (visi jo nariai neabejingi imrpovizacijoms ir džiazui): tai Vytautas Mikeliūnas (I smuikas), Juozas Staniulis (II smuikas), Ugnė Petrauskaitė (altas), Mindaugas Bačkus (violončelė), tiek šiuolaikinės muzikos projektuose sutinkama grupė, susidedanti iš gitarų, saksofono, perkusijos ir klavišinių instrumentų.

„Nakties varpai“užlies Laikrodžių kiemelio erdvę pažįstamais ir egzotiškais skambesiais, spontaniškomis improvizacijomis, kas  suteiks klausytojams malonių netikėtumų.

Skambant Klaipėdos kariliono festivalio varpams kartu džiugiai praleiskime gražiausią vasaros dieną!

Bilietus platina BILIETAI.LT 

  • Taikomas Bilietai LT 0,80 Eur aptarnavimo mokestis.
  • Studentams, moksleiviams, senjorams, neįgaliesiems bilietai parduodami pateikus galiojantį pažymėjimą.
  • Vaikai iki 6 metų įleidžiami nemokamai.

Klaipėdos koncertų salės kasos adresas – Šaulių g. 36, Klaipėda, tel. (8 46) 410566     
Darbo laikas:

  • Pirmadienis–penktadienis – 11.00–19.15 val. (pietų pertrauka – 14.30–15.15 val.).
  • Šeštadienis – jei yra renginys – 2 val. iki renginio pradžios.
  • Sekmadienis – kasa nedirba.

Festivalio dieną, 30 min. iki kiekvieno koncerto, bilietai parduodami renginio vietoje (Laikrodžių muziejaus kiemelyje, Liepų g. 12, Klaipėda).