Jaunatviški ir artistiški II

Spalio 18
1 val.
8 €

Renginio pradžia: 18.30 val.
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė

Styginių ansamblis „Artistico“
Dalia Dėdinskaitė (meno vadovė, I smuikas), Benas Gocentas (II smuikas), Ugnė Petrauskaitė (I altas), Viktė Rimšaitė (II altas), Gleb Pyšniak (meno vadovas, I violončelė), Gintarė Kaminskaitė (II violončelė)

Programa: Piotr Čaikovskij, Aleksej Igudesman, Jean-Baptiste Barriere, Robert DavidsonSmuikininkės Dalios Dėdinskaitės ir violončelininko Glebo Pyšniako suburtas jaunimo ansamblis „Artistico“ susikūrė 2015 metais ir netrukus surengė itin sėkmingų pasirodymų seriją Lietuvos regionuose ir pagrindinėse salėse, tarp jų ir KKS. Klausytojai ir muzikos kritikai buvo sužavėti jaunais virtuozais, jų profesionalumu ir muzikalumu.

„Patys buvome ne mokytojai, o kolegos. Grojome kartu ir visi kartu stengėmės dėl bendro rezultato – paruošti labai sudėtingą programą per  tokį trumpą laiką  bei patraukliai ją pateikti klausytojams“, – sako meno vadovai. Jų nuomone, „visi „Artistico“ atlikėjai yra labai ryškūs ir charizmatiški, o susibūrę į vieną ansamblį maloniai nustebina kiekvieną muzikos aistruolį“. 

Ansamblio „Artistico“ antroji programa apims platų klasikinės muzikos spektrą: nuo sustyguotų baroko polifonijos pynių iki Lotynų Amerikos šokių muzikos aistros verpetų.