barokine-violoncele_05-02_19-val_1492587325-7522d080a1b3fed44a51421f05cdab59.png Nemokamai Gegužės 1 3 val.

Meistriškumo kursai | BRUNO COCSET

Renginio pradžia: 10.00 val. ir 14.00 val. 
Renginio vieta: KU Menų akademija (K. Donelaičio g. 4)
tetis-ir-jura_1492587790-6819b872ce4ba840c23fdf2d66379d2c.png Gegužės 1 45 min. 5 €

Spektaklis | TĖTIS IR JŪRA

Renginio pradžia: 12.00 val. ir 14.00 val.
Renginio vieta: Klaipėdos lėlių teatras (Vežėjų g. 4)

Kūrybinė komanda:
Gintarė Radvilavičiūtė,  Renata Kutaitė, Monika Mikalauskaitė, Vytautas Leistrumas, Tomas Mikalauskas, Karolis Vaičiulis

Bilietus įsigyti galima Klaipėdos lėlių teatro kasose.

bachas-kitaip_05-01_17-val_1489500278-7144123c68cd8eda7b4d89fb38145668.png Nemokamai Gegužės 1 1 val. Nemokamai

„Bachas kitaip“

Renginio pradžia: 17.00 val.
Renginio vieta: Šv. Pranciškaus Asyžiečio koplyčia

Ensemble Schönbrunn Amsterdam (Nyderlandai):
Marten Root (fleita), Viola de Hoog (violončelė), Menno van Delft (klavesinas)

Programa: Johann Sebastian Bach

atidarymo-koncertas_05-01_19-val_1489501219-c1e82a730d9915d6332bd5262a04c08f.png Gegužės 1 1 val. 50 min. 10 €

Festivalio atidarymo koncertas

Renginio pradžia: 19.00 val.
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė

Klaipėdos kamerinis orkestras

Meno vadovas Mindaugas Bačkus

Solistai: Giovanni Sollima (violončelė, Italija), Monika Leskovar (violončelė, Kroatija)

Programa: Giovanni Sollima, Alfredo Piatti, Gioachino Rossini 

gintarinis-kvartetas_2_1491476081-b42918601ab38d776776d255d6d68a86.png Gegužės 1 1 val. 6 €

Festivalio atidarymo „Afterparty“

Renginio laikas: 21.30 val.
Renginio vieta: Klubas „Raketa“

„Gintarinis kvartetas“: Vytautas Mikeliūnas (I smuikas), Tadas Dešukas (II smuikas), Tomas Petrikis (altas), Ona Švabauskaitė (violončelė)

Programa: gintarinių instrumentų pristatymas, džiazo improvizacijos Stingo, Zavinulo, Chico Coreos, Lee Morgano ir kt. temomis

keliaujancios-ryto-celes_1492588763-def1a1f7f6f85bd2322ba10ae58dd44c.jpg Nemokamai Gegužės 2

„Keliaujančios violončelės“

8.00 val., kavinė „Kavos architektai“ (H. Manto g. 9) 
8.00 val., viešbutis „Amberton Klaipėda“ (Naujojo Sodo g. 1C)
8.30 val., viešbutis „Navalis“ (H. Manto g. 23)
9.00 val.,
viešbutis „Radisson Blu“ (Šaulių g. 28)
keliaujancios-soc-celes_1492589129-f7cf976ac5bb215c7fe7b4f1900dd054.jpg Gegužės 2

„Keliaujančios violončelės“

Renginio laikas: 10.00 val.
Renginio vieta: Klaipėdos darželis-mokykla „Vaikystės sodas“
(K. Donelaičio g. 19)

Kotryna Šiugždinytė, Kornelija Kupšytė (violončelės)
Įstaigos auklėtiniams ir mokytojams

giovani-sollima_05-02_1492590416-a7f1b345b433f2d024d45d8fd599ecc9.png Nemokamai Gegužės 2 3 val.

Meistriškumo kursai | GIOVANNI SOLLIMA

Renginio pradžia: 10.00 val. ir 14.00 val.
Renginio vieta: KU Menų akademija (K. Donelaičio g. 4)
padi-dapi-fish_1492590589-1b0b24b64e9663aad4d10d39d921b1a4.png Nemokamai Gegužės 2 1 val.

Muzikos dirbtuvės | GARSO JUDESYS

Renginio pradžia: 14.00 val.
Renginio vieta: KU Menų akademija (K. Donelaičio g. 4)

Anton Lukoszeviece (violončelė, Jungtinė karalystė) dirbtuvės
Šokio teatras „Padi Dapi Fish“
Choreografė Agnija Šeiko

silvija-sondeckiene_1492591153-1fbfe29f3d3814919ab1bf2aeecd78ff.png Nemokamai Gegužės 2 1 val.

Seminaras | SILVIJA SONDECKIENĖ

Renginio pradžia: 14.00 val.
Renginio vieta: Klaipėdos I. Simonaitytės bibliotekos konferencijų salė (H. Manto 25)

„Violončelės mokymo metodikos klaidų apžvalga ir aptarimas“
Silvijos Sondeckienės
seminaras

danute_petrauskaite_1492591761-2aef796410589d8941123271461f15fc.png Nemokamai Gegužės 2 1 val.

Pranešimas | DANUTĖ PETRAUSKAITĖ

Renginio pradžia: 16.00 val.
Renginio vieta: Klaipėdos I. Simonaitytės bibliotekos konferencijų salė (H. Manto 25)
 
„Violončelės mokyklos Lietuvoje paieškos (XVI
XX a.)“
Danutės Petrauskaitės pranešimas
sokiai-violoncelei_1489588930-db9092859e1aaa088254f3a2574aa7e8.jpg Nemokamai Gegužės 2 1 val. Nemokamai

„Šokiai violončelei“

Renginio laikas: 17.00 val.
Renginio vieta: Prano Domšaičio galerija
(Liepų g. 33)

Ramutė Kalnėnaitė (violončelė)
Daiva Stulgytė (fortepijonas)

Programa: Johann Sebastian Bach, Joseph Haydn, Ástor Piazzolla, Vinzenz Emanuel Koželuch, Piotr Čaikovskij, Sergej Prokofjev, David Popper, Enrique Granados, Francis Poulenc, Faustas Latėnas

barokine-violoncele_05-02_19-val_2_1489756982-f5798301697e459d6550bcbac33cefca.png Gegužės 2 1 val. 50 min. 10 €

„Barokinė violončelė“

Renginio pradžia: 19.00 val.
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė

Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus

Bruno Cocset (barokinė violončelė, Prancūzija)
Viola de Hoog (barokinė violončelė, Olandija)
Menno van Delft (klavesinas, Olandija)

Programa: Antonio Vivaldi, Domenico Gabrielli, Giuseppe Maria Jacchini, Arcangelo Corelli, Antonio Caldara, Benedetto Marcello, Leonardo Leo, Francesco Geminiani

naktis-bach-lt2_05-02_21-30_1490685354-39e69812eeebc76d360b82618fbec6cd.png Nemokamai Gegužės 2 1 val. Nemokamai

„Naktis Bach LT“

Renginio laikas: 21.30 val.
Renginio vieta:
Šv. Pranciškaus Asyžiečio koplyčia
(Savanorių g. 4)

David Geringas (violončelė, LietuvaVokietija), Mindaugas Bačkus (violončelė), Gleb Pyšniak (violončelė), Rimantas Armonas (violončelė), Marius Urba (violončelė, LietuvaVokietija), Vytautas Sondeckis (violončelė, LietuvaVokietija) 

Programa: Johann Sebastian Bach Siuitos violončelei solo

keliaujancios-ryto-celes_1492591889-e911db0b97c106d301e4c4f91b93712b.jpg Nemokamai Gegužės 3

„Keliaujančios violončelės“

8.00 val., kavinė „Kavos architektai“ (H. Manto g. 9) 
8.00 val., viešbutis „Amberton Klaipėda“ (Naujojo Sodo g. 1C)
8.30 val., viešbutis „Navalis“ (H. Manto g. 23)
9.00 val.,
viešbutis „Radisson Blu“ (Šaulių g. 28)
monika-leskovar_1492592288-07748b12a37803305c1e240c596071ae.png Nemokamai Gegužės 3 3 val.

Meistriškumo kursai | MONIKA LESKOVAR

Renginio pradžia: 10.00 val. ir 14.00 val.
Renginio vieta: KU Menų akademija (K. Donelaičio g. 4)
keliaujancios-soc-celes_1492601545-32c75239004fc1c92c5e4360c2cdd575.jpg Gegužės 3

„Keliaujančios violončelės“

Renginio laikas: 11.00 val.   
Renginio vieta: Klaipėdos Žemynos gimnazija (Kretingos g. 23)

Dmitrij Berezin (violončelė)
Aleksander Kašpurin (fortepijonas)
Justas Kulikauskas (violončelė, elektronika)

Gimnnazijos mokiniams ir mokytojams

ramute_kalnenaite_1492601796-cb66a4184a101a578cbff2ff23ca3f30.png Nemokamai Gegužės 3 4 val.

Dirbtuvės | RAMUTĖ KALNĖNAITĖ

Renginio pradžia: 11.30 val.
Renginio vieta: Klaipėdos E. Balsio menų gimnazija (Statybininkų pr. 2)

Ramutė Kalnėnaitė (violončelė)
Daiva Stulgytė (fortepijonas)

garsovaizdziai_05-03_17-val_1492601954-ce43738438421fca1626f551f2f877ad.png Nemokamai Gegužės 3 1 val.

Performansas | VIOLONČELĖS SKAMBESIAI

Renginio laikas: 17.00 val.
Renginio vieta: I. Simonaitytės bibliotekos konferencijų salė (H. Manto 25)

Muzikos ir vaizdo performansas
Anton Lukoszevieze (violončelė, Jungtinė karalystė)

smelio-laikrodziai_05-03_19-val_1489504746-a7ab0ba4abd1c3f173d7c659dcf10bd1.png Gegužės 3 1 val. 10 €

„Smėlio laikrodžiai“

Renginio pradžia: 19.00 val.
Renginio vieta:
Klaipėdos dramos teatro didžioji salė
(Teatro g. 2)

Idėja ir muzika Justė Janulytė
Vaizdo režisierius Luca Scarzella (Italija)
Vaizdo režisieriaus asistentas Michele Innocente (Italija)

Elektronika: Michele Tadini, Antonello Raggi (Italija)

Scenografė Jūratė Paulėkaitė
Šviesos dizainas: Eugenijus Sabaliauskas, Vilius Vilutis

Atlikėjai:  „Gaida Ensemble“ solistai Edmundas Kulikauskas, Povilas Jacunskas, Justas Kulikauskas, Onutė Švabauskaitė (violončelės)
talent-has-hunger_1492602306-254d3de2ebe5e39d660159d22f6fb760.png Gegužės 3 1 val. 20 min. 4 €

Filmas | TALENTAS JAUČIA ALKĮ

Renginio laikas: 19.00 val.
Renginio vieta: Klaipėdos kultūros fabrikas, kino klubas „8 ½“
(Bangų g. 5A)

Susitikimas su režisieriumi Joshu Aronsonu (JAV) ir filmo peržiūra
goblinas_05-03_21-30_1489505085-0ffaecc2e8967914bb0aad46044b8366.png Gegužės 3 1 val. 6 €

„Violončelės Goblinas sugrįžo“

Renginio laikas: 21.30 val.
Renginio vieta:
Klubas
„Raketa(Bangų g. 5A)

Rushad Eggleston (violončelė, JAV)

keliaujancios-ryto-celes_1492603037-399c79d7bb5da48f6ebb6160fe1acb6d.jpg Nemokamai Gegužės 4

„Keliaujančios violončelės“

8.00 val., kavinė „Kavos architektai“ (H. Manto g. 9) 
8.00 val., viešbutis „Amberton Klaipėda“ (Naujojo Sodo g. 1C)
8.30 val., viešbutis „Navalis“
(H. Manto g. 23)
9.00 val.,
viešbutis „Radisson Blu“ (Šaulių g. 28)
9.00 val., Klaipėdos I. Simonaitytės biblioteka (H. Manto g. 25)

silvija-sondeckiene_1492603128-2cdcfa74f2b50c559385e01e6a591c54.png Nemokamai Gegužės 4 3 val.

Meistriškumo kursai | SILVIJA SONDECKIENĖ

Renginio pradžia: 10.00 val. ir 14.00 val.
 
Renginio vieta: KU Menų akademija (K. Donelaičio g. 4)
vytas-gecas_1492603347-bb569d7e23e4179b418ef8b732a869cc.png Nemokamai Gegužės 4

Prezentacija | LIETUVOS VIOLONČELIŲ MEISTRAI

Renginio pradžia: 14.00 val.
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė (Šaulių g. 36)

Vyto Gečo, Valdo Stravinsko, Ievos Tranaitės instrumentų konkursas-prezentacija
keliaujancios-soc-celes_1492603737-838b3c424f2dcf7827dc4de0ea79a293.jpg Gegužės 4

„Keliaujančios violončelės“

Renginio pradžia: 14.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos E. Balsio menų gimnazija (Statybininkų pr. 2)

Rushad Eggleston (violončelė, JAV)
Gimnnazijos mokiniams ir mokytojams
armonas-uss-duo_1489760586-74dd5baabd1674fce1b5980d5acffed0.png Nemokamai Gegužės 4 1 val. Nemokamai

„Lietuviška violončelė“

Renginio laikas: 17.00 val.
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė

ARMONAS USS DUO: Rimantas Armonas
(violončelė), Irena Uss (fortepijonas)

Programa: Mikalojus Konstantinas Čiurlionis, Vytautas Barkauskas, Jurgis Juozapaitis, Bronius Kutavičius, Anatolijus Šenderovas, Vytautas Germanavičius

metu-laikai_05-04_19-val_1489566260-0182dbd21fec6ee059943774d246c8a4.png Gegužės 4 1 val. 10 €

„Metų laikai“

Renginio pradžia: 19.00 val.
Renginio vieta:
Klaipėdos kultūros fabriko daugiafunkcinė salė
(Bangų g. 5A)

Šokio teatras „Padi Dapi Fish“:
Aleksas Mažonas, Benas Šarka, Marius Pinigis, Beata Molytė (šokis)

Choreografė Agnija Šeiko

Klaipėdos violončelių kvartetas:
Mindaugas Bačkus, Gleb Pyšniak, Jurgis Karbauskas, Karolis Vaičiulis

Programa: Antonio Vivaldi „Metų laikai“ (versija keturioms violončelėms)

justas-kulikauskas_1489761009-7740370aca4a3dcb3dba3b38e4f99b49.png Gegužės 4 1 val. 6 €

„Ateities violončelė“

Renginio laikas: 21.30 val.
Renginio vieta:
Klubas
„Raketa(Bangų g. 5A)

Justas Kulikauskas (violončelė, elektronika)

Programa: Rihanna, Kanye West, Paul McCartney, Skrillex & Diplo, Justin Bieber, Martin Garrix - In The Name Of Love,  Seinabo Sey, The Amazing Cello

keliaujancios-ryto-celes_1492604203-48c949d156d6f27b1d9de7f69c4a4ba4.jpg Nemokamai Gegužės 5

„Keliaujančios violončelės“

8.00 val., viešbutis „Amberton Klaipėda“ (Naujojo Sodo g. 1C)
8.30 val., viešbutis „Navalis“ (H. Manto g. 23)
9.00 val., viešbutis „Radisson Blu“ (Šaulių g. 28)
karine-georgian_1492604359-a696f9bf012ca80026df9f53b4ac1d5f.png Nemokamai Gegužės 5 3 val.

Meistriškumo kursai | KARINE GEORGIAN

Renginio pradžia: 10.00 val. ir 14.00 val.
Renginio vieta: KU Menų akademija (K. Donelaičio g. 4)
razvan-suma_1492604523-f6616fb6adb9f569ad4bf5481ad04de6.png Nemokamai Gegužės 5

Dirbtuvės | RAZVAN SUMA

Renginio pradžia: 10.00 val.
Renginio vieta: KU Menų akademija (K. Donelaičio g. 4)
keliaujancios-soc-celes_1492604682-e8a3d517d5647a9c054d4969afc212e6.jpg Gegužės 5

„Keliaujančios violončelės“

Renginio laikas: 10.00 val.
Renginio vieta: Klaipėdos Vydūno gimnazija (Sulupės g. 26)

Rushad Eggleston (violončelė, JAV)
Gimnazijos mokiniams ir mokytojams
t-kuc_1492604885-8033b6b7ed6b6e6a8a4c78031cba43b2.png Nemokamai Gegužės 5

Seminaras | TATJANA KUC

Renginio laikas: 11.00 val.
Renginio vieta: J. Kačinsko muzikos mokykla
(Statybininkų pr. 5)
tetis-ir-jura_1492605031-ef32008a3cf8ad9ceae43d7dd10a1582.png Gegužės 5 45 min. 5 €

Spektaklis | TĖTIS IR JŪRA

Renginio pradžia: 11.00 val.
Renginio vieta: Klaipėdos lėlių teatras (Vežėjų g. 4)

Kūrybinė komanda:
Gintarė Radvilavičiūtė, Renata Kutaitė, Monika Mikalauskaitė, Vytautas Leistrumas, Tomas Mikalauskas, Karolis Vaičiulis

Bilietus įsigyti galima Klaipėdos lėlių teatro kasose.

jordi-pardo_1492605221-26bf4287fc3e1274731562050f466059.png Nemokamai Gegužės 5

Pranešimas | JORDI PARDO

Renginio pradžia: 14.00 val.
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė (Šaulių g. 36)

„Pau Casals fondo veikla ir teikiamos galimybės“
Jordi Pardo pranešimas
duo-urba_05-05_17-val_1489584707-62a94a6983edcad023b8c78491b519a2.png Nemokamai Gegužės 5 1 val. Nemokamai

„Disputas su violončele“

Renginio pradžia: 17.00 val.
Renginio vieta: KU Menų akademijos Koncertų salė
(K. Donelaičio g. 4)

Duo Urba: Marius Urba (violončelė, Lietuva–Vokietija), Vita Kan (fortepijonas, Vokietija)

Programa: Sergej Rachmaninov, Camille Saint Saëns, Alfred Schnittke, Nikolaj Kapustin

100-violonceliu2_05-05-2_19-val_1491488395-6721c09d16bf84a5cfe41aa604b6c683.png Gegužės 5 1 val. 50 min. 10 €

„100 violončelių orkestras“

Renginio pradžia: 19.00 val.
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė

Klaipėdos tarptautinio violončelės konkurso laureatų apdovanojimas ir koncertas

Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus

Dirigentas David Geringas (LietuvaVokietija)

Programa: Joseph Haydn, Georg Friedrich Händel, Piotr Čaikovskij, George Goltermann, Carl Davidov, Arvo Pärt, Arvydas Malcys

jazz-cello-bass_05-05-_21-30_2_1489754067-a3e8175e415595aa3687747a52e36350.png Gegužės 5 1 val. 6 €

„Jazz–Cello–Bass“

Renginio pradžia: 21.30 val.
Renginio vieta:
Klubas „Raketa

Lars Danielsson (violončelė, kontrabosas, Švedija)

Guarneri cello duet: Vytautas Sondeckis (violončelė, Lietuva–Vokietija), Sven Forsberg (violončelė, Vokietija)

Programa: klasikos ir džiazo improvizacijos

keliaujancios-ryto-celes_1492605794-a6c5f65e0bed3cbbd7e706183107418e.jpg Nemokamai Gegužės 6

„Keliaujančios violončelės“

9.00 val., viešbutis „Amberton Klaipėda“ (Naujojo Sodo g. 1C)
 
9.30 val., viešbutis „Navalis“ (H. Manto g. 23)
10.00 val.,
viešbutis „Radisson Blu“ (Šaulių g. 28)
 
suzuki_1492606396-5e8f832b53ce09e99414af7eec98ccc9.png Nemokamai Gegužės 6 1 val.

Auginti su meile

Renginio pradžia: 11.00 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė (Šaulių g. 36)

Renginys visai šeimai

Suzuki violončelių orkestras
Meno vadovas Valdas Povilaitis

Programa: Antonio Vivaldi, Johann Sebastian Bach, Georg Friedrich Händel ir kt.

pleneras-2_1492606677-9bca3998ec25cd5a097749466a52f821.png Nemokamai Gegužės 6 2 val.

Violončelės pleneras

Renginio pradžia: 12.00 val.
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės parko kiemelis (Šaulių g. 36)

Renginys visai šeimai

„Afro būgnų ratas
„Geros nuotaikos orkestras

Vadovas Linas Švirinas

Graffiti menininkai: Edvardas Šeputis, Ignas Jančauskas, Evaldas Rusys
Klaipėdos E. Balsio menų gimnazijos, Vydūno gimnazijos ir dailės klubo „Guboja“ mokiniai

Edukatorė Vaida Gaudešiūtė
Menotyrininkas Petras Šmitas
Renginio vedėjas Gytis Šimelionis

tetis-ir-jura_1492607102-23da8590394fe9d8fa1c07e4704e4d4c.png Gegužės 6 45 min. 5 €

Spektaklis | TĖTIS IR JŪRA

Renginio pradžia: 15.00 val.
Renginio vieta: Klaipėdos lėlių teatras (Vežėjų g. 4)

Kūrybinė komanda:
Gintarė Radvilavičiūtė, Renata Kutaitė, Monika Mikalauskaitė, Vytautas Leistrumas, Tomas Mikalauskas, Karolis Vaičiulis

Bilietus įsigyti galima Klaipėdos lėlių teatro kasose.

keliaujancios-soc-celes_1492607372-eea5dc7ba5461d39bc864f07dad6b6e6.jpg Nemokamai Gegužės 6

„Keliaujančios violončelės“

Renginio pradžia: 15.00 val.
Renginio vieta: Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčia (Savanorių g. 4)

Violončelių okteto koncertas

guarneri-duett_1489761980-bbc36e83334d49226e68d1ff6b96d456.png Nemokamai Gegužės 6 1 val. Nemokamai

„Antikvariniai instrumentai – modernus skambesys“

Renginio pradžia: 17.00 val.
Renginio vieta:
Laikrodžių muziejaus ekspozicijų salė
(Liepų g. 12)

Guarneri cello duet: Vytautas Sondeckis
(violončelė, Lietuva–Vokietija), Sven Forsberg (violončelė, Švedija–Vokietija)

Programa: Johann Sebastian Bach, Luigi Boccherini, Niccolò Paganini, Alex Geringas, Cæcilie Norby, Frédéric Chopin,  Johan Halvorsen

baigiamasis-koncertas_05-06_1492166606-9cc6272c4f7d9ded61f786f1f9afba9f.png Gegužės 6 1 val. 50 min. 10 €

Baigiamasis festivalio koncertas

Renginio pradžia: 19.00 val.
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė

Liepojos simfoninis orkestras

Solistai: David Geringas (LietuvaVokietija), Karine Georgian (ArmėnijaDidžioji Britanija), Boris Andrianov (Rusija)

Dirigentas Modestas Pitrėnas

Programa: Piotr Čaikovskij, Richard Strauss, Edward Elgar

black-cello-sabbath-2-_05-06_21-30_1490618953-0e7cd7ebfb8cf24debd8967c3b43f560.png Gegužės 6 1 val. 6 €

„Black Cello Sabbath“

Renginio pradžia: 21.30 val.
Renginio vieta:
Klaipėdos laikrodžių muziejaus kiemelis

“Black Cello Sabbath”
Melo-M
(Latvija)
C-JAM (Estija)

Programa: Rammstein, Kārlis Auzāns, Chris Martin, Jonny Buckland, Guy Berryman, Will Champion, Matthew Bellamy, Freddie Mercury, Jimmy Page, Robert Plant, Gunnar Graps, Marcus Mumford, Morten Harket, Paul Waaktaar-Savoy, Ray Parker Jr., Joey Tempest, Ozzy Osbourne, Kurt Cobain

siurprizai_05-10_1491293616-bb5b4b460995f54b4a479a481e6aba4c.png Gegužės 10 1 val. 40 min. 10 €, 14 €

„Siurprizai“

Renginio pradžia: 18:30 val.

Alexander Paley, Pei-Wen Chen (fortepijoninis duetas, JAV)

Programa: Antonio Vivaldi, Goachimo Rossini, Loreta Narvilaitė
pelene2_05-12_1491302464-4c19715b3851e1727530397c1741303e.png Gegužės 12 1 val. 6 €

„Pelenė“

Renginio pradžia: 12:00 ir 18:30 val.

Koncertas visai šeimai
Peter Maxwell Davies
opera vaikams

garsu-seseliai_05-17_1491294289-b5c239933a223696964e799a4981de86.png Gegužės 17 1 val. 40 min. 8 €

„Garsų šešėliai“

Renginio pradžia: 18:30 val.

Trio „Claviola“:
Jurgis Juozapaitis
(altas), Vytautas Giedraitis (klarnetas), Ugnė Antanavičiūtė (fortepijonas)

Solistė Ernesta Juškaitė (sopranas)

Programa: Michail Glinka, Louis Spohr, Johannes Brahms, Jean Françaix, Julius Andrejevas

pepe-keliauja-i-koncerta_05-24_1491294487-100370db512e583382d08334b5b16661.png Gegužės 24 50 min. 6 €

„Pepė keliauja į koncertą“

Renginio pradžia: 12:00 ir 18:30 val. I a. fojė

Koncertas visai šeimai

Klaipėdos brass kvintetas:
Sigitas Petrulis
(meno vadovas, trimitas), Alius Maknavičius (trimitas), Monika Miliauskienė (valtorna), Steponas Sugintas (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba)
  

trise-ir-beethovenas2_04-25_1491475852-bcc02bd0d06f6a85b33cf78fad63bf36.png Gegužės 25 1 val. 40 min. 8 €

„BEETHOVEN. Das Trio“

Renginio pradžia: 18:30 val. I a. fojė

Dalia Dėdinskaitė (smuikas)
Ugnė Petrauskaitė (altas)
Gleb Pyšniak (violončelė)

Koncerto vedėjas Gytis Šimelionis

Programa: Ludwig van Beethoven

stabat-mater1_05-28_1492682891-ffcc079e12f29fa97dd0ad80ec65eea4.png Nemokamai Gegužės 28 1 val. Nemokamai

„Stabat Mater“

Renginio pradžia: 16:00 val., Šv. Pranciškaus Asyžiečio koplyčia (Savanorių g. 4, Klaipėda)

Klaipėdos choras „Aukuras“
Meno vadovas ir dirigentas Alfonsas Vildžiūnas

Solistai: Rasa Ulteravičiūtė (sopranas), Rafailas Karpis (tenoras), Valdas Kazlauskas (baritonas),  Vilimas Norkūnas (vargonai)

Programa: Franz Schubert „Stabat Mater“

tarnaite-ponia1_05-31_1491295441-c51593102a3528c4b49ec8ff32ffbf30.png Gegužės 31 1 val. 40 min. 10 €, 14 €

„Tarnaitė Ponia“

Renginio pradžia: 18:30 val.

Giovanni Battista Pergolesi opera

Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus

musika-erdveje_06-07_1491295647-b781837e29bab8d22ccb77f9001d4c51.png Birželio 7 1 val. 40 min. 10 €, 14 €

„Muzika erdvėje“

Renginio pradžia: 18:30 val.

Šv. Kristoforo kamerinis orkestras
Meno vadovas ir dirigentas Donatas Katkus

Solistas Saulius Lipčius (gitara)

Programa: Johann Christian Bach, Wolfgang Amadeus Mozart, Osvaldas Balakauskas, Bronius Kutavičius

pianistu-varzybos2_06-16_1491478161-53b8d810c559e177b3d327526839658f.png Birželio 16 1 val. 50 min. 10 €

„CLAROS SCHUMANN SALONAS: Kolegos – konkurentai. Pianistų varžybos“

Renginio pradžia: 18:30 val.

Clara Wieck – Guoda Gedvilaitė (fortepijonas, LietuvaVokietija)
Frederic Chopin Rokas Zubovas 
(fortepijonas)
Ferenc Liszt Jurgis Aleknavičius
 (fortepijonas)
Sigismund Thalberg Lukas Gedvilas
 (fortepijonas)

Programa: Clara Wieck, Robert Schumann, Frederic Chopin, Sigismund Thalberg, Ferenc Liszt,  Johann Peter Pixis, Henri Herz, Carl Czerny