miesto-gyvenimas_09-29_1499167894-bc12b191400abc535dc8aceb0703973c.png Rugsėjo 29 1 val. 30 min. 10 €, 14 €

„Miesto gyvenimas“

Renginio pradžia: 18.30 val.

Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus

Solistai: Guoda Gedvilaitė (fortepijonas), Pavel Giunter (perkusija), Dalia Dėdinskaitė, Teodora Morta Ajauskaitė (smuikas)
Ansamblis „Giunter Percussion“: Pavel Giunter, Sigitas Gailius, Tomas Kulikauskas

Dirigentas Mindaugas Piečaitis

Programa: Steve Reich, John Cage, Emmanuel Sejourne, Arvydas Malcys

koncertu-koncertas_10-04_1499170878-f23b41127c4352102b08129830f4ef42.png Spalio 4 14 €, 18 €

„Koncertų koncertas“

Renginio pradžia: 18.30 val.
 

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
Meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius

Solistai: Rolandas Romoslauskas (altas), Povilas Jacunskas (violončelė), Gintaras Januševičius (fortepijonas, Lietuva–Vokietija)

Dirigentas Mārtiņš Ozoliņš (Latvija)

Programa: Sergėj Prokofjev, Zita Bružaitė, George Gershwin

kompozitorius-langas_10-06_1499241423-fc837b63166f24864b919506e4ee341d.png Nemokamai Spalio 6 Nemokamai

Susitikimas su kompozitoriumi Davidu Langu

Renginio pradžia: 17.30 val.
Vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė

Moderuoja muzikologė Lina Navickaitė-Martinelli
mergaite-su-degtukais_10-06_1499238910-64841d04417e8fa8e8c58a8789426c19.png Spalio 6 10 €, 14 €

„Nes meilė stipri...“

Renginio pradžia: 18.30 val.

Vilniaus miesto savivaldybės choras „Jauna muzika“

Meno vadovas ir dirigentas Vaclovas Augustinas

Petras Geniušas (fortepijonas)

Dalyvauja: Birutė Bagdonienė (altas), Tomas Ramančiūnas (violončelė), Tomas Kulikauskas (perkusija)

Programa: David Lang, Philip Glass, Gintaras Sodeika
muzikologu-konferencija_10-07_1499771309-992a24fca653e1d80a759cfefe069c68.png Nemokamai Spalio 7 Nemokamai

Muzikologų konferencija

Renginio pradžia: 10 val.
Vieta: Klaipėdos koncertų salės konferencijų salė

„Kita tradicija. Reformacijos įtaka Lietuvos muzikinei kultūrai“

kelyje_10-07_1499240273-0c49b760ed64cbb6b0f0a5c151b95ca6.png Spalio 7 18 €, 24 €

„Kelyje“

Renginio pradžia: 18.30 val.

Ansamblis „Bang on a Can All Stars“ (JAV):
Ashley Bathgate (violončelė), Robert Black (kontrabosas), Vicky Chow (fortepijonas), David Cossin (mušamieji), Mark Stewart (gitaros), Ken Thomson (klarnetai)

Programa: Michael Gordon, David Lang, Julia Wolfe

zmo-xxii_10-13-png2_1505198391-d114a91484105c172231cb2ca26d5711.png Spalio 13 45 min. 6 €

Žaismingos muzikos garsų orkestras XXII

Koncertas visai šeimai
Renginio pradžia: 12.00 ir 18.30 val.

Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus

Evelina Lozdovskaja (aktorė ir režisierė)
Gytis Šimelionis (aktorius)
Laima  Akstinaitė (kostiumų ir scenografijos dailininkė)

jaunatviski-ir-artistiski-ii_10-18_1504165495-07fb7d8f03eb6184ec498e2d7a1f97bd.png Spalio 18 1 val. 8 €

Jaunatviški ir artistiški II

Renginio pradžia: 18.30 val.
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė

Styginių ansamblis „Artistico“
Dalia Dėdinskaitė (meno vadovė, I smuikas), Benas Gocentas (II smuikas), Ugnė Petrauskaitė (I altas), Viktė Rimšaitė (II altas), Gleb Pyšniak (meno vadovas, I violončelė), Gintarė Kaminskaitė (II violončelė)

Programa: Piotr Čaikovskij, Aleksej Igudesman, Jean-Baptiste Barriere, Robert Davidson

magisku-duetu-verinys2_10-20_1504168528-ac383e3942185dfa0ada1b7c77985dab.png Spalio 20 1 val. 20 min. 8 €

Magiškų duetų vėrinys

Renginio pradžia: 18.30 val.

Vokalinis duetas „Cantus Coronatus“:
Simona Liamo
(sopranas), Nora Petročenko (mecosopranas)
Birutė Asevičiūtė (fortepijonas)

Programa: Georg Friedrich Händel, Antonio Vivaldi, Johann Sebastian Bach, Wolfgang Amadeus Mozart, Joseph Haydn, Claudio Monteverdi, Henry Purcell,R. Schumann

metu-laikai_10-25_1504168897-075470e217ad2491e00b81ee2cb32b1f.png Spalio 25 1 val. 40 min. 10.00 - 14.00 €

Metų laikai

Renginio pradžia: 18.30 val.

Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas  Bačkus

Solistai: Valeriy Sokolov (smuikas, UkrainaVokietija), Nikita Boriso-Glebsky (smuikas, Rusija)

Programa: Antonio Vivaldi, Malcolm Arnold, Piotr Čaikovskij

haruspicija_10-27_1504169416-f31f982e1a6c55d96618334012e505df.png Spalio 27 1 val. 30 min. 10 €

Haruspicija

Muzikinio veiksmo projektas
Renginio pradžia: 18.30 val.

Vytautas Labutis (saksofonas,  klarnetas, luperis), Andrius Puplauskis (fagotas,  luperis, procesorius, dudukas), Darius Bažanovas (tūba, procesorius), Artūras Šlipavičius-Šlipas (gitara, rubaba),  Rokas Zubovas (fortepijonas), Laimonas Staniulionis (mušamieji)

Programa: muzikinės improvizacijos Artūro Šlipavičiaus-Šlipo paveikslų tema

impresijos_11-03_1504176493-8761fc00933cd246fc4614aa84529157.png Lapkričio 3 1 val. 40 min. 10.00 - 14.00 €

Impresijos

Pasitinkant Lietuvos valstybės 100-metį
Renginio pradžia: 18.30 val.

Lietuvos kamerinis orkestras
Meno vadovas Sergej Krylov

Solistai: Robertas Beinaris (obojus), Vaiva Eidukaitytė-Storastienė (klavesinas), Mindaugas Zimkus (tenoras)
Dirigentė Adrija Čepaitė

Programa: Osvaldas Balakauskas, Bronius Kutavičius, Zita Bružaitė, Algirdas Martinaitis

pepe-keliauja-i-koncerta_05-24_1491294487-d3f56bcf1961c2dc8c174514a2bd54f6.png Lapkričio 8 50 min. 6 €

Pepė keliauja į koncertą

Koncertas visai šeimai
Renginio pradžia: 12:00 ir 18:30 val. I a. fojė

Klaipėdos brass kvintetas:
Sigitas Petrulis
(meno vadovas, trimitas), Alius Maknavičius (trimitas), Monika Miliauskienė (valtorna), Steponas Sugintas (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba)

romantiskas-smuikas-ir-dziazas_11-09_1504177697-caba7c255aa7c3a5c9c15f2f8de76884.png Lapkričio 9 1 val. 10 €

Romantiškas smuikas ir džiazas

Renginio pradžia: 18:30 val. I a. fojė

Džeraldas Bidva (smuikas)
Jazz Trio: Feliksas Zakrevskis (fortepijonas), Donatas Bagurskas (kontrabosas), Darius Rudis (mušamieji)

Programa: Claude Bolling

fantazijos-ir-kur-jas-rasti_11-14_1504178787-6843dccfeb616625bdc2b26b85b1744e.png Lapkričio 14 1 val. 8 €

Fantazijos, ir kur jas rasti

Renginio pradžia: 18:30 val. I a. fojė

Liucilė U. Vilimaitė (arfa)
Dalyvauja Monika Boreikaitė (obojus)

Programa: Nino Rota, Joseph Jongen, Paul Patterson, Ekaterina Walter-Kühne, Liucilė U. Vilimaitė

fortepijoniniu-duetu-fiesta_11-16_1504179867-1abff58fa5a43e0ee28e33e8e6914f5a.png Lapkričio 15 1 val. 30 min. 10.00 - 14.00 €

Fortepijoninių duetų fiesta

Renginio pradžia: 18.30 val.

Klaipėdos kamerinis orkestras

Meno vadovas Mindaugas  Bačkus

Solistai: Rūta Rikterė, Zbignevas Ibelhauptas (fortepijoninis duetas), Vilija Poškutė, Tomas Daukantas (fortepijoninis duetas, LietuvaŠveicarija), Sonata Zubovienė, Rokas Zubovas (fortepijoninis duetas)

Programa: Johann Sebastian Bach, Wolfgang Amadeus Mozart, Sándor Veress, Darius Milhaud

zmo_leles-seka-pasaka_11-10_1473255794-d47a34fd0f4917bf735d4feaf81eec40.png Lapkričio 21 50 min. 6 €

Žaismingos muzikos orkestras seka pasaką

Koncertas visai šeimai
Renginių pradžia: 12:00 ir 18:30 val.

Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Gintarė Radvilavičiūtė (režisierė ir dailininkė)

Programa: muzikinis šešėlių teatro spektaklis pagal lietuvių liaudies pasaką „Katinėlis ir gaidelis“ ir Teisučio Makačino kūrinius

obojo-kvintetas-lt2_11-23_1506322158-73193534567c3e123951df7f3f0c7251.png Lapkričio 23 1 val. 30 min. 10 €

Obojų kvintetas LT

Pasitinkant Lietuvos valstybės 100-metį ir Kvinteto kūrybinės veiklos 10-mečiui
Renginio pradžia: 18.30 val. I a. fojė

Lietuvos obojų kvintetas: Robertas Beinaris (meno vadovas, obojus), Tomas Bieliauskas (obojus), Eugenijus Paškevičius (meilės obojus), Petras Kuraitis (anglų ragas), Julius Klimavičius (fagotas)
Solistė: Simona Liamo (sopranas)

Programa: Zita Bružaitė, Algirdas Martinaitis, Ramūnas Motiekaitis, Loreta Narvilaitė, Mantas Savickis, Vaida Striaupaitė-Beinarienė